Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tesztelnétek ilyenkor?...

Ti tesztelnétek ilyenkor? Mutathat valós eredményt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a nőgyógyászhoz egy probléma/betegség miatt, de ebben a hónapban elkezdtünk próbálkozni. Ha holnap reggel tesztelek, az mutathat már pozitívat, ha csak 10 nap telt el az ovulációm óta? Vagy teljesen felesleges lenne tesztelnem?

2014. okt. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én legelőször akkor tesztelnék, amikor kimarad a mensim. Addig lehet nem mutatna ki semmit a teszt, és feleslegesen stresszelném magam csak.
2014. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, a várható vizsgálat miatt kérdezed. nem biztos, hogy mutatna még bármit is, vagyis ilyenkor még nagyon gyakran fals negatív a teszt. Viszont szerintem a nőgyógyászodat mindenképpen tájékoztasd, hogy próbálkoztok.
2014. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha még egy napot tudnék várni? Szerdán is mehetek, és akkor ha 15-én megfogant a baba, akkor már kimutatná a teszt, mert akkor már letelt a 14 nap, ugye? 17-e körül volt az ovum.
2014. okt. 27. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már valószínűbb lenne a helyes eredmény.
2014. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor szerdán megyek az orvoshoz, és aznap reggel tesztelek (11 nappal az ovu után). Így jó lesz, ugye? Remélem akkor már mutatni fog egy halvány pozitívat, nagyon izgulok!
2014. okt. 27. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyi, ne éld azért ennyire bele magad. Menj a dokihoz, ha beteg vagy, minél előbb. A babát ő még úgysem fogja látni, mert kb 6-7 hetesen látja csak. Mindenképp meg kell várni, hogy kimarad-e a mensid, és csak utána fog pozit mutatni, ha egyáltalán babás lettél. De elárulom, hogy első hónapban kb. 20 % esély van teljesen egészséges pároknál is. Annyi, hogy mondd el az orvosnak, hogy próbálkoztok a babával, ő majd tudni fogja a továbbiakat. 11. dpo-n még nem hiszem, hogy pozitívat mutatna és csak csalódnál. Menj orvoshoz és várd meg, hogy egyáltalán kimarad-e a menstruációd.
2014. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a babát még biztosan nem látná, de ha valamilyen gyógyszert kell szednem, akkor jó lenne tudni, hogy van-e baba vagy sem, mert akkor lehet hogy nem szedhetem éppen azt a gyógyszert amit felírna. mindegy, azért 2 nap múlva tesztelek, aztán hátha pozitív :)
2014. okt. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!