Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elméletileg most vasárnapra...

Klua kérdése:

Elméletileg most vasárnapra nem várom, ovu teszt szerint 29-én volt peteérés, mikor lehet tesztelni 10-es érzékenységűvel először, ami megbízható eredményt mutat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 29-én volt PÉ-d, és vasárnapra nem várod, akkor az csak 10 nap az ovutól a mensiig.

10 napos luteális fázissal nem lehet teherbe esni. (Illetve lehet, csak a szervezet nem tartja meg a terhességet.)

2015. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tok felesleges 10es tesztet hasznalni. Abbol barmi lehet.


Nekem pozitiv 25-os teszt mellett is megjott es elment a baba. Nem vart elott 2 nappal lett pozi es nem nagyitoval kellett nezni

2015. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem átlagban 31-33 naposak a ciklusaim, és úgy estem teherbe és lett egy lányom aki mellettem szuszog, a doki se adott rá sok esélyt még akkor.. mikor terhes voltam 38 napos volt a ciklusom és 41 napon már erős pozi volt a teszt estiből az 25-s volt.. nem lehetetlen teherbe esni, úgy hogy az is maradjak:)
2015. febr. 6. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a ciklushosszal van a gond, hanem a rovid lutealis fazissal. Miert nem teteted rendbe eloszor a hormonhaztartasod? Egyreszt tobb eselyed lenne teherbe esned, masreszt a baba sem lenne eletveszelyben.
2015. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy még szoptatok és ezt csak akkor szeretném abba hagyni ha tudom, hogy terhes lettem, másrészt a fogamzásgátló annyira megviseli a szervezettem, hogy utána még orvosi segítséggel is fél év volt mire egyáltalán lett peteérésem... majd kiderül mi lesz.. terhes vitamint már szedek így próbálok rásegíteni a dolgokra, hogy legalább a vitaminok meg legyenek
2015. febr. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!