Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányszor legyünk együtt?

Hányszor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

23.án lesz ovum

Ovu elött 22.este is legyunk egyutt meg 23reggel is? Vagy 21este 23reggel? Segitsetek kerlek nagyon nagyon szeretnenk babat csak nemtudom hogy ha 22este 23reggel egyutt lennenk nem e lenne sok

Most ketnaponta vagyunk egyutt 17reggel ,19este, 21este, 23reggel

így jó lenne? Igy sikerulne?


2020. máj. 20. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor kívánjátok és jól esik.
2020. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges este, majd következő reggel is együtt lenni. Ha kívánjátok, akkor persze hajrá, de ne tervezd el már most, hogy 3 nap múlva pontosan hány órakor fogtok szexelni. 1-2 naponta teljesen jó, pláne, hogy ha jól sejtem, csak tippeled, hogy melyik nap fogsz ovulálni, hisz honnan tudhatnád 3 nappal előtte.
2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jól esik, de tényleg. Mi rengeteget voltunk együtt a férjemmel, volt, hogy naponta többször, soha nem figyeltem, hogy mikor ovulálok, a 7. hónapban már összejött a kisfiunk.

Nem tartom jó ötletnek időzíteni az együttlétet. Ne erről szóljon az együttlét. Ha jönni akar a baba, akkor jönni fog, ha nincs egészségügyi oka. De ha így állsz hozzá minden hónapban, hogy na, Józsi, gyere, ovulálok, vagy ma mégsem, hiába akarod, mert minden másnap szabad csak együtt lennünk, akkor előbb-utóbb Józsi úgy fogja érezni, hogy ez már nem arról szól, amiről szólnia kéne és joggal fogja ezt érezni.

2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Exemmel a két naponta jött be. 4 és 8 hónap után lett baba.

A mostani párom 21 évvel idősebb nálam, nála már azért időzíteni és tervezni kell, mert nem bírja.

Ha egészségesek vagytok, szerintem legyetek együtt pozi napon és az első negatívon.

2020. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez a tervezgetés nálam biztos tönkretette volna az egészet. Mi minden este csináltuk és az első próbálkozástól számítva 3 hét múlva már ott volt a kezemben a pozitív teszt. Sosem gondolkodtam azon, hogy vajon mikor ovulálok.
2020. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, nem is annak kell tervezgetni, akiknél minden nap van szex. :D
2020. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs minden nap, főleg mióta van gyerekünk, de amikor gyereket akartunk, minden nap csinaltuk az elhatározástól a teszt időpontjáig.
2020. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt sok a napi szex? Azt hallottam hogy nem tesz jot mert nem lesz olyan minosegu a sperma
2020. máj. 20. 18:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tervezem csak probalok arra is oda figyelni hogy jo idopontba legyunk egyutt
2020. máj. 20. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem a gyerek csinál as miatt kéne minden nap együtt lenni, utána meg fogamzásgátlók használni a gyereket. Vagy olyanok vagytok hogy minden nap, az gyerek előtt, terhesség alatt és utána is úgy van. Ha csak kötelességből csinálod sokszor az elég nagy felrevezetes és kamu. Igen van gyerekem, mégis minden nap vágyunk egymásra.
2020. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!