Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt mindig negativ, mitol?

Lh teszt mindig negativ, mitol?

Figyelt kérdés
Nyak es hogorbe szepen mutatja az ovut. A tesztem megis mindig negativ.. one step 15os.

2020. máj. 20. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál már?
2020. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire negatív? Ha van erősödés ovuig és utána halványodik, akkor csak egy érzékenyebb teszt kellene. Ha semmi erősödés, akkor lehet nincs ovulációd. A görbe sajnos nem jó erre, nekem szép görbék mellett, egyetlen érett tüszőm se volt ovu időben. A teszt megbízhatóbb.
2020. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs erosodes. Full negativ.. ugy tudom, a hogorbe visszaigazolja egyertelmuen. Nekem az stimmelt is. Plusz a nyák is. Ugy tudom a nyák is az ovulacioval jar. Persze, olvastam mar masnal is, hogy a gorbe szep volt, megse volt ovu.

Dokitol dokiig jarok joforman 4 eve,szoval ez mar nem opcio nalam.

2020. máj. 20. 22:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Letezik, hogy a one step teszt esetleg hamisitvany? Vagy nem jo? Fastesrol rendeltem meg elso gyerek elott par éve
2020. máj. 20. 22:02
 5/11 A kérdező kommentje:
*fastest.hu rol
2020. máj. 20. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtam én is olyan one steppet, ami nagyon gagyi volt. 2 gyerekem ezzel a fajta ovu teszttel fogant, szépen mutatta. (2010, 2012) Aztán a 3. gyereknél (2018) vettem ismét vagy, de nem mutatta ki az ovut, pedig ovu fájdalmat éreztem rendesen. Elmentem venni facelle tesztet, extra erősen kimutatta ugyan azon a napon az ovut. Szerintem te is kifogtál egy gagyi szériát. Vennék a helyedbe másfajtát. A facellet nagyon tudom ajánlani. Igaz drágább, de biztosabbat mutat.
2020. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vaterán szoktam rendelni, évek óta használom, de még nem fogtam ki silányat :) De sose lehet tudni.
2020. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én ebben a hónapban kezdtem Onestep 20-as erősségűt használni, 2x mutatott erőset, de még nem pozit, a többi napokon halvány ... Tegnap reggelre leesett a hőm, ma reggelre felment, ciklus.hu mára lőtte be az ovut, de a teszt semmit se mutat. Olvastam itt, hogy vannak silány utánzatok, remélem csak erről van szó, és van ovunk! :)
2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Javítom magam: mutat második csíkot, de váltakozva, egyik nap erősebb, aztán gyöngébb, aztán megint erősebb...
2020. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A vizeleted nem egyformán koncentrált, amúgy teljesen normális, hogy ingadozó a csík. Ha megfelelő érzékenységűt talál az ember, akkor az tökéletesen egyértelmű pozi lesz, akkor amikor annak kell lennie. Nekem 25-ös ingadozó volt, majd nem lett pozi, csak erősödött majd halványult.

15-ös meg napokig pozi volt, akár 6 napig is... 20-as szépen mutatta. Olykor nekem is ingadozik, már azt hiszem pozi lesz, aztán másnap halvány aztán megint erős, de végül csak szép erős pozitív lesz és meg is van az ovu. Érdemes reggel délután is este is megnézni egy két ciklust, mert nem lehet tudni kinél mikor lesz meg a csúcs. Nekem pl délután soha nem volt egyértelmű, a reggeli meg esti az volt. Ezt még doki mondta, próbáljam így.

2020. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!