Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogorben latszik egy ovu, de...

Hogorben latszik egy ovu, de konkretan alaphon maradtam, de ma pozitiv lett a terhesteszt?

Figyelt kérdés
Tudtommal emelkednie kene a honek nem? Mire utalhat ez? A teszt egyértelmű pozi
2020. máj. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy azt hittem, terhes vagyok, mert vt egy halvány második csík a teszten, ide is feltettem és mindenki azt mondta h tuti pozitív. De kiderült, hogy mégsem voltam terhes (Medilab teszt vt, amiről később olvastam, hogy nagyon nem jó minőségű). Akkor nagyon örültem, mert nem akartam babát :))) nem lehet, hogy nálad is ez van? Mert emelkedni kene a hőnek elvileg. Vagy esetleg nem jó a hőmérő? Mert van egy olyan hőmérőm is, ami mindig ugyanaz mutatja :DDD ez a két tippem van.
2020. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A honerombe most csereltem elemet. Bazalissal merek. Markas hőmérő, de most nem jut eszembe a neve 🤦‍♀️😅

A teszt pedig clearblue digitalis. Ott ugye nincs felreertes, kiirja, vagy sem :D volt mar nekem is allpozi tesztem, vagy csak elment a baba nem tudom,de ott halvany volt es gabriel teszt volt. Na mindegy hat varom aztan kiderul majd

2020. máj. 21. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát necces. Mert az azt jelenti, hogy alacsony a progid... tehát én elrohannék a pozi teszttel vérvételre magánba, hcg-t és progit nézetni, aznapi eredménnyel, és ha rossz azonnal iratnám ki a progeszteron pótláshoz a gyógyszert.
2020. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz, olvasgattam közben, progihianyt tálaltam en is. Köszönöm!
2020. máj. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!