Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol vegyek holnap reggel...

Hol vegyek holnap reggel terhestesztet kisvárosban?

Figyelt kérdés

3 napja késik már, sose szokott, a párommal meg rendszeres nemi életünk van.

Holnap mindenképp tesztelek már ha nem jön meg, de ez kicsi város, mindenhol ismernek engem szinte. Gyereket még nem szeretnénk, fiatal is vagyok, nem akarom, hogy erről beszéljenek amíg nem konkrét a dolog. Emiatt menjünk be a nagyvárosba? (50percre van)


2019. febr. 8. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem rendeld meg online, vagy nagyváros. Isten ments, hogy a rosszindulatú emberek a szájukra vegyenek.
2019. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem akartok gyereket, miért nem védekeztek? És ha védekeztek, miért gondolod,hogy teherbe raktak? Bemész a patikába, aztán viszlát. Teljesen felesleges túl spilázni. Ha kevésbé kínosan akarod intézni, kérj mellé még aranyér kenőcsöt, és canestent hüvelygombára. Akkor a terhességi teszt már fel se tűnik
2019. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak 3 napja késik, rendeld meg neten, ha terhes vagy, hétfőn is az leszel. Ha nem, jó lesz később még.
2019. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Most komolyan mi döntsük el, hogy beégj-e vagy sem? Akkor én azt mondom hajrá, ha neked ez kellemetlen akkor menj és égesd be magad mucsaröcsögén ahol mindenki tudja ki vagy és legyél akkora jampi, hogy holnap reggel veszel egy tesztet és rákacsintasz a patikusra.
2019. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Védekeztünk, de úgy, hogy számoltunk es nem bennem ment el a párom.

Azt olvastam, hogya netesek nem megbízhatóak

2019. febr. 8. 19:10
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem a legjobbak ez tény, viszont csak koraterhességnél érvényes ez.

Több naoos késésnél már azok is jók.

2019. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
A bunkó válaszolóknak üzenem, hogy fogalmatok sincs, milyen az, amikor egy félreértett tettedért az egész település pletykál, furán néznek rád, és hülye kérdéseket tesznek fel idegenek.
2019. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Vegyen egyet a párod :)
2019. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Gyógyszertári tesztet is tudsz rendelni netről, nem csak noname vackokat. Csak nyilván több nap míg megérkezik, mert hétvégén nincs kiszállítás. Ha nagyon aggódsz akkor inkább menjetek be a városba.
2019. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Védekeztünk, de úgy, hogy számoltunk es nem bennem ment el a párom. <- az rohadtul nem védekezés.. Adja isten, hogy ilyen tanulatlan embernek ne szülessen gyereke
2019. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!