Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig kell a terhestesztet...

Meddig kell a terhestesztet vizelet alá tartani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tíz másodperc, de sajnos nem néztem meg a tájékoztatót és csak olyan 5-6 mp-ig tudtam pisilni :( Negatív lett a teszt, sajnos már msodik hónapja gond van a mensturációmmal, voltam orvonál, ő javasolt még egy tesztet, tehát úgy gondolom, ha terhesség lenne, már jócskán kimutatná.

Tehát ha kicsit rövidebb is volt a pisi, azért érvényes?


2018. márc. 30. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 másodperc elég lenne már, hogy kimutassa. Ha már 2 hónapja vannak gondok a menzeszeddel, egyből pozitív lenne a teszt. Tehát nem vagy terhes.
2018. márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nincs meg a tájékoztató?

Utólag is el lehet olvasni.:)

Én amit olvastam, ott pohárba kellett pisilni és abba mártani egy bizonyos ideig a tesztet.

2018. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is a mártogatós teszteket kedvelem..

Soha nem pisiltem még 10 sec-ig


A lényeg, hogy a pisi felszívódjon a controll csíkig..

Ha az látszik, akkor a tesztcsík vonalán átjutott és meg fogja mutatni az eredmnyt.


A mártogatósnál sem számoltam sosem a másodperceket..

Óvatosan a max vonal alatzig mártom, figyelem, hogy a controllcsík kijöjjön, és lefektetem.. Így nekem soha nem volt elázott tesztem..


Jah és a pozitivnák soha nem kellett várni, ha halványan is, akkor mire eloszlott a rózsaszines homály (3 mp) volt csík vagy nem...


Érvényes, de 2 nap múlva ismételj, hátha mégis korán volt.


Véleményem szerint nem vagy terhes, ha már nem ez a hónap az első, amikor gond van a menzeszeddel.

2018. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyik kérdezőnek: megvan a tájékoztató, sajnos túl ideges voltam és nem néztem meg, ez az én hibám.


Igen, én is azt gondolom, hogy ennyi idő elteltével (ha terhes lennék, az már kb. kéthónapos lenne), már 3-4 mp mínusz is kimutatná...

2018. márc. 30. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
3: Azért az érdekes, hogy nem pisilsz 10 mp-ig, én 1,5-2 percig szoktam pisilni.
2018. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először megkérdezed meddig kell, aztán leírod hogy tudod hogy 10 mp. Most akkot mi van?!

Nem vagy terhes, a hcg kimutatható 5 mp pisiből is mert baromira nem ettől függ.

2018. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nem fogalmaztam annyira érthetően, mintha az mta-hz nyújtanék be egy tudományos értekezést, azért úgy látom, sokan megértették.

(nem tudom, minek vesztegetem az időm...)

Tehát most már tisztában vagyok vele, hogy 10 mp-et ír a haszn.útmutató, de nem olvastam el (mielőtt ebbe is belekötsz, azért nem, mert ideges voltam és évekkel ezelőtt már csináltam, úgy rémlett, kevesebb, mint 10), utána olvastam el és láttam, hogy elrontottam, és mivel jövő héten megyek nőgyógyászhoz (mert a következő trollkérdés ez lesz, hogy miért nem orvost kérdezek meg), gondoltam egy kérdés nem fáj addig sem.


komolyan, mennyi ideje van egyeseknek :(

2018. márc. 30. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem érdemes másfajta tesztet venni. Holnap vannak nyitva patikák, vegyél olyat, amire nem rápisilni kell, hanem inkább belemártani. Nyugodtan végezd el a tesztet, ne idegeskedj, olvasd el a használati útmutatót és ha negatív, akkor tuti nem vagy terhes. Akkor tovább kell vizsgálódni és kideríteni a problémás vérzésed okát.
2018. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se pisiltem rá tovább 5-6 másodpercnél, nem kellett annyira pisilni csak nem akartam emiatt órákat várni és ahogy ránéztem, már meg is jelent a második csík. 38. ciklusnapon csináltam 30-32 napos ciklussal, mert sokszor sikerült 35-37 napra is a ciklus, emiatt vártam ennyit vele. Szóval ha terhesség okozná neked a furcsa ciklusokat, akkor már így is mutatná a teszt.
2018. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!