Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehetséges??

Lina2019 kérdése:

Terhesség lehetséges??

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nagyon szépen meg köszönöm ha valaki esetleg járt már ilyen cipőben és le írna nekem! Abban a helyzetben vagyok hogy Minden hónap 17e körül ,jonn meg a havi ciklusom,,viszont ebben a hónapban azaz májusban 7 én jött meg a nem várt előtt 11 nappal de csak 2 napig tartott és nem nevezném verzesnek , aztán most 17.en volt egy egy napos vérzés élénk piros verzesem , azóta leszakad a hátam a derekam , fáradság,.. tesztet csináltam de egyáltalán lehetséges így a terhesség ? Teszt negativat mutatót !! Köszönöm válaszokat előre is

2020. máj. 22. 12:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ismételd meg 1 hét múlva a tesztet. Egyébként egy kis vérzés amikor még a spermium beágyazódik, addig lehetséges.
2020. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2020. máj. 22. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Véreztél, teszt negatív. Nem vagy terhes.
2020. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak kicsit fura volt ez a vérzés és már lassan 5 napja ez a minjart meg fog jönni érzés , ezért is tettem fel a kérdésem , amúgy meg az első gyermekemel egészen a be nem töltött 3 .hónapig úgy mond "megjött" ez nem jelenti azt hogy nem.lehetek 🤰 terhes ,azért kosz
2020. máj. 22. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én nekem is volt beágyazódási vérzésem igaz nem élénk piros, de volt. A menstruációs tüneteim nekem is meg voltak. Aztán végülis nem jött meg.

Ne keseredj el! Szurkolok! 😊

2020. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Aranyos vagy ! :) És reménykedem igen ❤️❤️❤️
2020. máj. 22. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha 11 nappal nem várt előtt volt kis vér, az lehetett épp az ovulációd... akkor is előfordulhat vérzés a tüszőrepedéskor, tehát az akkori vérzésed után kb 14 nappal lenne esedékes a mensi. Én inkább erre gondolnék. Ha bármilyen tünetet valaki terhességinek gondol és baba okozza akkor bizony a teszt is pozitív lesz. Pozi teszt nélkül nincs terhes tünet, mert nincs hcg.
2020. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen értelek , de nem volt mensim , ez ami volt egy napig ezt nem.neveznem annak :)
2020. máj. 22. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
.. bocs, de "mindjárt"
2020. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen olyan volt mintha "Mindjárt" megjonne , de ma reggelre semmi , én azért reménykedem bárki bármit mondd :)
2020. máj. 23. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!