Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napja késik, de késés első...

7 napja késik, de késés első napján teszt negatív volt, második napján is. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

19- re nem vártam nem is jött, csináltam 19-én 20-án tesztet negatív volt, de 18-án eggyütt voltam a párommal. Már két hete azt érzem meg kellene jönnie, de eddig semmi. Tegnaptól nagyon elkezdett fájni a mellem, azt hittem meg is fog jönni. De nem így lett. Hétfőn megyek orvoshoz,

Volt valaki hasonló helyzetben?


2020. ápr. 26. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs benned hcg. Nem vagy terhes.
2020. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért orvos előtt csinálj még tesztet. Amúgy a doki semmit nem fog látni még. A teszt előbb lesz pozitív, mint ultrahanggal kimutatható lenne a terhesség. A 18.-ai aktus nem hinném, hogy bezavart. Előtte nem voltatok együtt? Védekeztek?
2020. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De 6-án voltunk még eggyütt, nem védekeztünk mivel szeretnénk a babát. 5-én ovulációm volt és hát nem is értem ezt, a tesztnek ki. Kellett volna akkor mutatnia, azaz a fiammal 2 nap kimutatta mikor késett.
2020. ápr. 26. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
pozitiv teszt 2-3 hét menstruácio késés után lesz.negativ teszt is ritka,terhesség
2020. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 2,3 hét után biztos mutatni fogja. Nekem 6 hetesen mutatta ki a teszt, addig hiába is csináltam mind negatív volt.
2020. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon fájnak már a melleim, már két napja, ahoz hasonlitanám, mint mikor elsőnek is terhes voltam, és szoptattam 😅

Szerintem ez biztos terhesség, voltam ugye már egyszer terhes, de bezavart a negatív teszt. És ugye a megjönn érzés is másabb minden nap van. Ez az lessz érzem én, holnap ellövök egy tesztet.

2020. ápr. 26. 21:31
 7/8 szabo.agnes válasza:
Szia! Mi újság? Csináltál még tesztet?🙂 Nekem is késik, de negatív sajnos a teszt.
2020. ápr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná 🙈igaz több éve már, nem voltam terhes ☝️ ciszta volt az ok☝️
2021. jan. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!