Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy már meglévő...

Lehetséges hogy már meglévő terhességet nem nem mutat még ki a tesz, a vízelet miatt?

Figyelt kérdés
Terhessegi tuneteim vannak, most elobb volt pé-m mint a naptár szerint (2 hete) éreztem is, émelygés, kegyetlen sok pisilés,folyamatosan éhes vagyok, hányinger, szúrkálódások, alhasi enyhe nyomás, de a teszt nem mutatja ki. Probálom a reggeli pisiből csinálni, de ott is nagyon híg és sok a pisim, egész nap ilyen, és átlátszó színű. Lehetséges hogy ezért nem mutatja ki? Nem tudok normálisat pisilni mert mindig nagyon sok van, és ha csinálok tesztet, még az is "szétesik", hiába csak 10 mpig tartom a vízeletbe. Ezért nem mutathatja ki a teszt?
2020. ápr. 30. 11:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt hogy 5 percenként járok pisilni, de mindig nagyon sok jön ki még akkor is ha előtte szinte semmit nem iszok.
2020. ápr. 30. 11:07
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem mutat semmit a teszt,ergo NEM VAGY TERHES!

Csak bebeszéled magadnak!

Azért nem mutatja ki,mert nem vagy terhes!

2020. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha 5 percenként jársz pisilni, hogy lehet sok? Egyébként ha szerinted nem elég koncentrált a vizelet, akkor ki kellene bírni minimum 2 órát pisilés nélkül, azaz ne igyál. (Ezért ajánlják a reggeli tesztet - mert éjszaka a legtöbb ember nem iszik és nem jár ki jó pár órát, az meg olyankor már mindegy, mennyit pisil). De ha vársz 2-3 napot és még mindig nem jön meg, akkor már bármikor ki kellene mutatnia.
2020. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Azért jó a reggeli mert éjjel a többség alszik és nem pisil.

Szerintem ne vizeletsugarasat csinálj hanem pohárba mártsd bele. Akkor nem fogod eláztatni és biztosabb a pontos eredmény.

Pár napon belül bármilyen vizeletből ki kéne mutassa.

2020. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes! A vizeletedben nincs hcg=terheshormon. A tüneteid mástól vannak.
2020. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem beszélem be magamnak, ha a párom is lát mindent!
2020. ápr. 30. 12:55
 7/24 A kérdező kommentje:
Tényleg 5 percenként járok, és tényleg sok jön ki, de nem fofok magyarázkodni, én látom, érzem, nem kell elhinni!!! Nem vizelet sugaras tesztet csinálok,hanem mártogatósat!
2020. ápr. 30. 12:56
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Terhességi tünetek a 7-8 héten kezdődnek.. Az első tünet a menzesz elmaradása. Késik már?!
2020. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Elírtam: Az első tünet az, hogy nincs menzeszed. A második tünet a 7-8.héten kezdődik, émelygés hányinger hányás.. Szóval késik már a menzeszed?
2020. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka is ilyen sűrűn mész wc-re?

Sürgősen keress fel egy urológust.

2020. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!