Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sárgatest elégtelensége...

Akinek sárgatest elégtelensége van, kialakulhat PCO? Olvastam valahol, hogy a ciklus első fele normálisan zajlik, van peteérés, de a második felében hiba lép fel.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az ovuláció már nem történik meg, holott a petesejt megérett. Erről mi a véleményetek? Esetleg van valami cikk ami erről szólna? Pecsételő vérzésem van menstruáció előtt, az orvosom szerint ha sárgatest elégtelenségem lenne, nem lenne peteérés sem. Másik dokinál voltam, volt peteérés, de ovu nem, viszont cisztás a petefészkem. Hormonvizsgálat folyamatban.
2008. nov. 24. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem szeretnélek elkeseríteni, de nekem mikor diagnosztizálták a PCO-t úgy magyarázták,hogy a megérett petesejtek nem tudnak egy megvastagodott falcskamiatt kitörni és ezekből lesznek a cisztaszerű képződmények és ez lesz a PoliCisztás Ovárium szindróma. Én nem vagyok orvos!Ha mégis az lesz a diagnózis, ne engedd hogy elriasszanak, hogy elkeserítsenek! Keresd a megoldást, mert van!

Nekem már negatív PCO leletem van!!!


Ha a sárgatest elégtelenség lesz a ludas,azt pedig a barátnőm a barátcserje kapszulával gyűrte le. 0-ra :)

2008. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!