Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-én kellett volna nem...

14-én kellett volna nem megjönnie. De nem is jött meg, hanem 3-4 napja nagyon minimális barnázás van a tisztaságin. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem, van mintha megjönne, de nem. 18-án csináltam tesztet az negatív lett. Babát szeretnék.
2010. szept. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenthet babát, tesztelj még egyszer!
2010. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedden reggel gondoltam megint tesztelni. Mert pont akkor lesz hogy 1 hetet késett. Addig még van két nap.
2010. szept. 19. 18:36
 3/4 Victory82 ***** válasza:
Szia!Szokott késni a mensid?Nekem a kisfiamnál 4 nap után mutatta ki a teszt:)Lehet,hogy nem volt elég érzékeny a gyorsteszt vagy neked még pár nappal később mutatja!Én megismételném,szorítok neked,hogy pozitív legyen:D Üdv.Viki.
2010. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a múlt hónapban az esküvőm volt, és késett. Gondolom, hogy az idegeskedés miatt. Akkor augusztus 15-én kellett volna megjönnie és helyette 17-én jött meg.
2010. szept. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!