Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 24 óra...

Lehetséges, hogy 24 óra elteltével már megtörtént az ovuláció?

Figyelt kérdés

Ovulációs tesztet használok, esténkét van csak lehetőségem megcsinálni a tesztet.

2 napja még nem volt pozitív, tegnap reggel erős ovus fájdalmaim voltak, egy kevés tejszerű nyákkal. Az esti teszt semmivel nem volt erősebb az előző napinál.

Lehetséges, ha tegnap délelőtt tesztelek, akkor pozi lett volna a teszt?

30-31 napos ciklusokkal tegnap voltam a 17. napon.



2020. máj. 28. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itt senki sem jós, hogy mi lett volna ha...! De azt biztos hogy a tejszerű nyák legtöbbször nem ovut jelez.
2020. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként igen lehetséges, mert átlagosan 12 órán át látható pozitív teszt. Ritka a hosszabb időintervallum, illetve gyakoribb a rövidebb intervallum. Nekem a doki annó azt mondta, hogy reggel este is teszteljek. Legyetek együtt ma este is, biztos ami biztos.
2020. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stangli ***** válasza:
Én soha nem tudtam eldönteni, hogy ugyanolyan erős-e a teszt csík, mint a kontroll. Álltam és nézegettem, hogy ez most vajon pozitív, vagy nem?! A sima papiros teszt soha nem volt ilyen értelemben pozitív. Soha nem láttam ugyanolyan erős, vagy erősebb csíkot, pedig több fajtával próbálkoztam. Nem olcsó, de mivel nem tudtam soha eldönteni, hogy ez már lh csúcs-e vettem digitális ovu tesztet. Az ovus fájdalom napján a clearblue digitális ovu tesztje pozitív lett, másnap még mindig pozitív volt, harmadik nap lett negatív. Lehet érdemes lenne azt megpróbálnod.
2020. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!