Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gondoltam rá, ma többször is...

Gondoltam rá, ma többször is megtörtént. Lehetséges, hogy tényleg bevonzottam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és többször elkepzeltem, hogy a facebookon az ismerősnek jelölt rubrika pirosan világít és bejelölt ismerősnek.

Erre ma háromszor is piros volt, három különböző fiú bejelölt. Sajnos nem ő.

Eddig 1-2 hetente egy ilyen történt. Lehetséges, hogy tényleg bevonzottam?


2019. máj. 12. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik mond meg neki. Nyugi mi pasik nem vagyunk olyan elutasítóak mint ti csajok :D
2019. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen. :) Igaz, nekem nem volt konkrét személy hogy ki jelöljön be, csak hogy számomra előnyös külsejű/beállítottságú lány viszont az a lány nem jelölt be, de mások igen, szóval működik a vonzás törvénye csak túl komplikáljuk és bizony vannak gátak amiket le kell küzdenünk vagy rá kell jönni hogy mi az, ami akadályoz hogy megtörténjen a vágyott dolog.
2019. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem az, mert nem az történt, amit akartál, de a vonzás törvénye egy működő dolog.
2019. máj. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja a gravitáció létezik.
2019. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Állítólag nem is a gravitáció vonzza a tárgyakat a föld kp. pontja felé,hallottam ilyet is.
2019. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah. Gravitáció igazából nincs. Sokan mondják hogy a raptoidok láthatatlan damillal húznak mindent a Föld középpontjában lévő fővárosuk, Atlantisz felé... 😆
2019. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sok elmélet van, idővel megcáfolunk mindent, de ez van.

Vonzás törvénye sem egy misztikum, egyszerűen csak úgy alakítod az életed, és olyan dolgokat veszel észre, amiket eddig nem láttál meg.

2019. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!