Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy megjön a...

Lehetséges az, hogy megjön a nem vár, de közben már majdnem megtörtént a beágyazódás, vagy esetleg meg is történt, de végül a nemvárt kimosta a szervezetből? Ha lehet ilyen mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően írtam le a gondolataim. Szóval,hogy elindult valami a természet jó útján, de végül jött a nemvárt és megszűnt a folyamat. Tehát,hogy megjön a nem várt, ezért nem is lesz terhesség abban a ciklusban már, de közben nem is tud róla a reménykedő kismamajelölt,hogy azért egy pár napig volt ott egy "majdnem baba" dolog? Na mostmár egyre zavarosabbá válik a kérdésem, de remélem még érthető? Ha lehetséges ez akkor mitől lehet?
2009. márc. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maga a beágyazódás kb. a nem várt előtt egy héttel történik, tehát az addigra mire nem kellene, hogy megjöjjön megtörténik. Olyan történhet, hogy elindul a folyamat, de valamiért nagyon korán megszakad a folyamat. Ebből a leendő kismama sokszor nem vesz észre semmit. Esetleg annyit, hogy ha nagyon korán tesztel akkor van egy halvány tesztje, ami később nem erősödik tovább. Szoktak olyat mondani, hogy a vérzés pár napos késése mögött lehet nagyon korai spontán vetélés. Ez azonban csak egy feltételezés, mert az ilyen korai terhességeket csak a tesztek látják, az orvos még nem.
2009. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Azt mondják, hogy a későn megjött, erős vérzések közt van olyan, ami a beágyazódott petesejt kilökődése. De az okát nem tudom.
2009. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt a múlt hónapban. Pár nap késéssel megjött, de minden reggel, sőt a 4. napon már délután is volt pozitív tesztem. Egy erős, darabos és eléggé fájdalmas vérzésem volt. Azt mondta a doki, hogy nincs ttendő, sokkal többször vagyunk terhesek, mint ahogyan azt tudnánk. Reméljük ez a hónap sikeresebb lesz! Szurkolok neked is!! :-)
2009. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy dr-no mondta a tv-ben, hogy tobb terhességunk is lehet, amirol nem tudunk,mert nem marad meg. A "terhesség" ez esetben megtermékenyítést jelent, ami még azelott kimosodik a szervezetbol, mielott tudomást szereznénk rola.
2009. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!