Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel a feltételezett...

1 héttel a feltételezett fogantatás után lehetnek már jelei?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan émelygek és hányingerem van, de majd csak 10-e körül fog megjönni a menzim (már ha megjön..) Kisfiammal semmi rosszullétem nem volt az egész terhesség alatt. Szeretnénk már kistesót, de lehetnek ilyen korán jelei??
2010. júl. 30. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, hiszen még nem ágyazódott be, a szervezeted nem is tudja, hogy van egy megtermékenyült petesejted.
2010. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Még beágyazódás sincs egy hét után (8-10 nap, mire leér a méhbe a megterm. petesejt), utána 3-4 nap, mire van annyi hcg, hogy kimutassa a teszt. Az émelygést a hcg okozzná, ami beágyazódás előtt nincs jelen. Szerintem csak képzelődsz, ill. akarod a tünetet, de orvosilag még nincs terhesség sem egy héttel a megterm. után.


Drukkolunk hogy baba legyen a dologban! :)

2010. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam az előző terhességemnél, mint Te és most is így vagyok. Nem tudom, hogy mi okozza a tüneteket (talán a beágyazódás), de vannak.

Remélem, hogy tényleg mindkettőnknek baba lesz a dologban!

2010. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.. a fogantatás után 8-10 nappal van a beágyazódás. Viszont nekem fogantatás után 15 nappal már az ultrahangon is látszott a petezsák. (igaz, nagyon aprócska volt még).
2010. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

3. válaszoló vagyok: Egy kis félreinformálást érzek. :)

A beágyazódás a megtermékenyítést követő 4-12 napban történik, tehát nem a megtermékenyítés után 8-10 nappal kezdődik. A kérdező pedig (ahogy én is) ebben a stádiumban jár és szerintem ez is okozhat tüneteket (legalábbis nekem ez így volt az előző terhességemnél is és most is - valószínűleg jön a tesó).

2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ezen az oldalon pontosan leírják, hogy mikor mi történik:


[link]

2010. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat! 3. azaz utolsó válaszoló, remélem tényleg kistesókra számíthatunk - de biztosat csak napok múlva tudhatunk... :(

Neked kisfiad vagy lányod van? Mennyi idős a gyerkőc? Drukkolok Neked is a sikerhez! :)

2010. júl. 30. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak: egy fiú és egy lány. :)

Én is szorítok Neked! Jövő héten kiderül az igazság!!! :D

2010. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt: most lesznek 14 hónaposak...
2010. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes mert nekem is ez van három napja ,enyhe hányinger és szédülés. Februárban mikor terhes lette mensi előtt 1 héttel ez volt éreztem hogy lehet baba.A melleim is majd le szakadtak. Rá 5 nappal csináltam 2 tesztet pozítív lett. 5 héten még volt petezsák után felszívódott :( akkor nagyon rajat voltunk a dolgon. Most megszakítással védekezünk vagyis a párom ,de olyan jó lenne ha baba lenne és most minden rendben zajlania én hétvégére nem várom a mensimet.
2010. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!