Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogantatás pillanatától,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogantatás pillanatától, mennyi időn belül észlelhetőeka terhesség jelei?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
a korai rosszullét egy pár héten belül
2010. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a fogantatás után az ötödik napon már a terhességi teszt nagy pontossággal kimutatja az állapotot. Ennél korábban ha jól tudom nincs mód a házi megállapításra. ÜDV23F
2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gyógyszertárban kapható terhességi tesztre gondolsz?
2010. máj. 30. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra gondol, de téved. Beágyazódás után 5 nappal maximum. Szóval aktus után 2 héttel érdemes tesztelni, előtte adhat hamis negatív eredményt.
2010. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már egy héten belül éreztem, hogy furcsán sokat kell pisilni járnom, és sokat is pisilek, szúrt a derekam és különösen megkeményedtek a melleim, valamint nagyon fáradtnak és kimerültnek éreztem magam, nagyon korán le bírtam feküdni aludni és átaludtam az éjszakát, pedig éjjeli bagoly vagyok, pár órákat alszom amúgy.. de ez szubjektív, van aki semmit nem érez a világon. az aktus után 2 héttel teszteltem a pozitívat.
2010. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor először voltam terhes kb az 5.hétben hánytam minden reggel.most meg a 7.hétben vagyok és néha van hányingerem csak.viszont a mellem feszít
2010. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!