Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37 fokos hő, alhasi szúrkálás,...

37 fokos hő, alhasi szúrkálás, két hét menses késés, ami nem teljesen olyan volt, mint szokott, de volt, a nyers hústól való hányinger, de két negatív teszt utalhat még terhességre?

Figyelt kérdés
Más tünetem nincs, naponta párszor a mellembe hirtelen feszülést érzek, de nem egyfolytába. A derekam is fáj és rengeteget alszom és fehér folyásom is van.
2008. nov. 24. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem attól még lehet h. baba van a dologban mert nekem is 2 hete késett a menszeszem és utánna csináltam tesztet és pozítiv lett. Menjel orvoshoz az biztosabbat tud mondani! Sok sikert!
2008. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonló helyzetben vagyunk,hő,tünetek stimmelnek,nekem 1hete késik és a mai tesztem is negatív lett.Semmi mensire utaló jel!Csodás lenne ha BABA!De akkor nem értem,hogy miért - a teszt.Szorítok,hogy a Babák tegyék ezt velünk!
2008. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mi még nem próbálkozunk a babával, 1-2 év múlva szeretnénk, úgyhogy megszakítással, óvszerrel védekezünk, de azért én is nagyon örülnék a babának. Olvastam olyat, akinek csak 13 hetesen mutatta ki a teszt. Hát érdekes.
2008. nov. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!