Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal ikerbabákat szeretn...

A párommal ikerbabákat szeretnénk. Van rá valamilyen jó módszer, taktika? =)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmilyen biztos mód nincsen rá, de nekem fiatal korom óta álmom volt két gyönyörű egypetéjű ikrecske, és a párom is nagyon szeretné, hogy ikrek legyenek. =) Már mindent elterveztünk, megvannak a nevek, a szobájuk, és úgy érzem, hogy készen állok a terhességre is. Már a gyógyszer szedését is abbahagytam. :)) Egyébként első babánk lenne. Ikres anyukák válaszát is szívesen várom. Köszönöm. :)
2010. júl. 30. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lombikprogram:)
2010. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De lombikkl is max 2petéjüek lesznek, és a kérdező 1petéjűt szeretne. Hát szerintem erre nincs recept.
2010. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, a lombiktól 2 petéjűek lesznek... jogos.
2010. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Annyit tudok, hogy akik évekig fogigátlót szedtek, és abbahagyják, utána ha egyből próbálkoznak, nagyobb az esélye az ikerterhességnek, mert egyszerre több pete is megérhet. Persze ezesetben is 2petéjűek lesznek.
2010. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetes úton szeretnék teherbe esni, és nem fontos, hogy egypetéjű legyen, kétpetéjű babáknak is ugyanúgy örülnék. =)
2010. júl. 30. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Szedhetsz Clostit...:-) Attol altalaban tobb pete erik meg...bar azt az orvosnak kell felirnia.
2010. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35 év feletti kor,többedik terhesség,átlagosnál nagyobb súly,ezek hajlamosítanak az ikerterhességre.Nekem az első kettő stimmelt,és harmadszorra ikerlányaink lettek.:))
2010. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, 2 petéjűek. 2 gyönyörű kislány akik már lassan 7 hetesek. :) Nekem természetes úton sikerült mivel a családban már volt ikerterhes.

Szurkolok nektek is.

2010. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer itt olvastam, gyakorikérdéseken, hogy Afrikában van egy hely, ahol sok manióka terem, ezt a helyet az ikrek földjének is nevezi, talán van összefüggés a manióka és az ikrek között?:)
2010. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs rá taktika, mivel nem az aktuson múlik, hanem a több petén vagy a pete osztódásán. Egyébként miért akartok ikreket?


1 éves ikrek anyukája

2010. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!