Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami módszer/taktika...

Van valami módszer/taktika arra, hogy nagy eséllyel kislányom szülessen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindent megtettem,hogy kisfiam legyen es kislany lett. Sok feherjet ettem,mert epp fogyoztam... probald ki
2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mesélte anya hogy Ők úgy csinálták h lány legyek h egy hónapig önmegtartóztatást végeztek és utána egyből lettem!ezt eljátszották még egyszer is és itt a húgom!amúgy azt olvastam h sok tejterméket kell enni és együttlét előtt lúgosítani kell ha minden igaz!:D jó próbálkozást!
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg peteérés előtti napokban kell együtt lenni. Nekünk így jött össze a kislányunk.
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hogyan kell lúgosítani? A tejterméket imádom van hogy egész nap azon vagyok :)

2011. szept. 15. 20:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt se tudom mikor van peteérésem! 2 ciklus közepén?
2011. szept. 15. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén! nem tudom! de van egy honlap ott biztosan fent van!googliba keress rá! egyszer volt a fókuszban is próbáld meg visszakeresni a videó! aztán hajrá!én meg drukkolok:D
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a ciklus.hu-t, ott sok segítséget kapsz és nyomon tudod követni a ciklusod, sőt ott meg tudod nézni mikor melyik napon van nagyobb esély lányra, fiúra.
2011. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot! Aranyos vagy :) Megnézem azt a videot!


A ciklus.hu-n már néztem, de visszanézve két előző babát, egyik sem stimmel, így szerintem érthető ha szkeptikus vagyok! :(

2011. szept. 16. 14:49
 9/10 Manka68 ***** válasza:

Pedig ennél biztosabb módszer sajnos nincs. A dolog a fogantatás pillanatában eldől, és igazából nincs mód elkülöníteni a fiú spermiumokat a lányoktól, és csak az egyik félét engedni a petesejt közelébe. :-)

Max lombiknál, de a törvény ott sem engedi a válogatást ilyen alapon. :-)

Próbáljatok jól időzíteni, és reménykedjetek, hátha. :-)

2011. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát ez lesz, próbálom a pé előtti napokra időzíteni az együttléteket, aztán lesz ami lesz :)

Igazából mindegy fiú e vagy lány csak egészséges legyen! :) Mindig ezt mondják! Ami igaz is! Ettől függetlenül szerintem ha lehetne választani, nem sokan mondanák hogy nekem mindegy :)

2011. szept. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!