Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger van de 25 -ös teszt...

Hányinger van de 25 -ös teszt negatív?

Figyelt kérdés
Ha ez a terhesség miatt van akkor nem kellene ennek az érzékenységű tesztnek ki mutatnia ? 2 nap van a nem vártig !
2020. jún. 2. 07:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhességtől lenne hányingered, már mutatná a teszt. Szóval mástól van.
2020. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem. És azért tesztelek mert ra érek. Miért ne ? Kíváncsi vagyok .
2020. jún. 2. 07:57
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
A hányingert ha terhes valaki, azt a Hcg okozza. A teszt szintén azt mutatja, van e hcg a vizeletben. Gondolom innen már megy az összekapcsolás, de ha mégse akkor segítek. Negatív teszt=nincs hcg=nincs ettől hányinger se.
2020. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nekem a 25-ös teszt is mutatta a terhességet mensi előtt, nekem hányingerem nem volt, de még csak egész terhesség alatt egyszer sem, ellenben non stop émelyegtem. Továbbra is tartom a véleményem, miszerint, ha terhességi tünet van, akkor a teszt is mutatja, mert van hcg. Ha nem mutatja a teszt, akkor nem terhesség okozza, ennyi az egész. Tesztelj nyugodtan, idődbe belefér, Én is sokat teszteltem :D De nekem a 10es kevésbé mutatta , mint a 25-ös :)


Sok sikert, de tényleg ilyen tünet mellett pozi lett volna a teszted terhesség esetén. De hátha :)

2020. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

Hipochonder vagy kérdező. És feleslegesen elb#szol egy csomó pénzt a tesztekre. Mindennap, ma pl 2x is elhasználsz egyet, mi értelme ennek?

Csak beleéled magad, aztán ha kiderül, hogy csak gyomorrontás, akkor meg tiszta depis leszel.

2020. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Hagyjátok, vegye csak a teszteket, hiszen ráér!

A helyedben inkább vennék ezen a pénzen egy két könyvet, ami ilyen témájú, és akkor tisztába lennél vele, mitől lesz pozitív a teszted meg mikor, és mi okozza a terhes nő hányingerét.

2020. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Így van. Rá érek és azért a csomo pénz az enyhé túlzás khmmm :D nehogy már 500 ft -os teszteket ne birjam ki. Egyébként ertem,hogy a hormon miatt Ha van attól.lesznek a tünetek. Ezért tettem fel kérdést,hogy választ kapjak volt-e valaki akinek nem mutatta stb . Tudjatok .. de annyira paraszt némelyik válaszoló az hihetetlen. De ha nektek jól esik. 🤝 köszönöm a normális hozzászólásokat.!
2020. jún. 2. 10:26
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Írj ha csinálsz tesztet én kíváncsi vagyok 😊
2020. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem jutottam el venni . Délután meg megyek be dolgozni. Reggel pisi előtt elszaladok és megcsinálom. :)
2020. jún. 2. 10:44
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem volt paraszt, még akkor se ha nyersen fogalmaztak. Igazuk volt, nem is késik még, ilyenkor nem baba miatt vagy hányinger ha van. Nyilván nem lennének parasztok, ha az értelmetlen tesztelésre biztattak volna igaz?

Ma már ellőttél egy tesztet, és még azt írtad csinálsz kettőt. Lehet hogy csak 500/db, de 1500ft-ot kiadni úgy, hogy még csak nem is késik az ostobaság, persze te tudod.

2020. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!