Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger van de 25 -ös teszt...

Hányinger van de 25 -ös teszt negatív?

Figyelt kérdés
Ha ez a terhesség miatt van akkor nem kellene ennek az érzékenységű tesztnek ki mutatnia ? 2 nap van a nem vártig !
2020. jún. 2. 07:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Engem a nyers személyiség nem zavar . Enis néha az vagyok . Ez parasztság és szerintem egy ilyen oldalon nem elfogadott . Azt irtam ma csináltam egyet meg meg egyet fogok délután. De írtam azt nem csinálom meg .majd holnap. Ez 2 . De lényegtelen is . Azt nem ertem miért zavar másokat ha tesztel az ember nem várt előtt . Vagy vagy! Ezt enis tudom . Itt csak tapasztalat gyűjtés céljából irok .
2020. jún. 2. 11:10
 22/26 A kérdező kommentje:
Plussz nem kell biztatás erre arra . Egy kérdés tettem fel és nem is arra fókuszáltam h teszteljek-e vagy sem .
2020. jún. 2. 11:12
 23/26 anonim ***** válasza:
92%

Valóban pszichés, én volt, hogy hánytam is több napon keresztül. Se terhesség, se gyomorrontás nem volt.

A tesztekkel megértelek, ezeket a 2-3-500Ft-os teszteket nem sajnáltam.

2020. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként 3000 ezer forint a magán vérvétel, és ott egy két nappal mensi előtt is 100% az eredmény... Szerintem az jobban megéri, mint napokon át ellőni a teszteket, amik baromi bizonytalanok :D Bár hozzáteszem, terhesség esetén egyértelmű a teszt is, ha időben van elvégezve.
2020. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
Az túl egyszerű lenne, meg akkor nincs is ez a teketória a tesztelésekkel mint amit a kérdező is művel nem várt előtt napokkal :D
2020. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Teszteltél reggel? Mi lett az eredménye?
2020. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!