Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbom kornyeken feher...

A mellbimbom kornyeken feher kis pottyok vannak mar napok ota, ez utalhat terhessegre? Ja es nem jott meg a menszim se, kesik, mar meg kellet volna hogy jojjon!

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Utalhat bizony! Nekem is ilyen volt. De mas tuneted nincs? Miota kesik? Ha mar par napja, akkor nyugodtan tesztelj.
2008. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi:)

tegnap kellet volna megjonnie! de semmi es este is gorcsoltem, gondoltam akkor ejjel megjon de semmi! pedig nekem mindig pontosan jon meg, es nem tudom mennyire szamit az hogy szekrekedesem is van!

2008. nov. 24. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok ismet. Szerintem holnap tesztelj. A szekrekedes is a terhesseg egyik tunete, foleg az elejen.
2008. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes:( most csinaltam tesztet es negativ!:(
2008. nov. 24. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Azt hiszem 1 cipőben járunk.Nekem ma 16napja hogy késik.néhány jelet észre vettem magamon,hangulatváltozás,fáradtság,folyton fáj a fejem,stb. ma csináltam tesztet és negatív.A mai nap bőgéssel telik,mert már 4 éve probálkozunk babával.Nagyon elvagyok keseredve.Decemberben megyek a szegedi Molnár doktorúrhoz.Remenykedünk benne,h tud segíteni.Ha esetleg szükséged van a tel.számára szivesen elküldöm Neked.Csak jót hallottam róla.
2008. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!