Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt napja késik a mensim,...

Öt napja késik a mensim, szúrkál a hasam alja, nagyon fáj a mellbimbóm, és fehére folyásom van elég sok 2 napja. Olyan érzésem van hogy bármelyik percben megjöhet. Utalhat ez terhességre? Ha igen akkor meddig fogom még érezni hogy mindjárt megjön?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj!!! A tünetek alapján nagyon úgy tűnik, hogy baba van a dologban! Egy darabig még biztos azt fogod érezni, hogy mindjárt megjön, de ez ilyenkor teljesen normális. Írj, ha teszteltél, majd szeretnék gratulálni! :))
2008. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia én is azt mondom, hogy tesztelj minél hamarabb és várom a fejleményeket. L
2008. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tegnapi tesztem negatív lett, de megpróbálom jövőhéten is és feltétlenül megírom az eredményt.
2008. szept. 26. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba lesz az! :)) A minjárt megjön érzés? Hát akár még egy hónapig is érezheted. :(
2008. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Próbáld a Clearblue tesztet! Az elég érzékeny teszt, szerintem nagyon megbízható, bár kicsit drágább a többinél.

Nekem a nem várt menzesz 1. napján kimutatta a gyermekemet. Drukkolok! :)

2008. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap hajnalba azt álmodtam, hogy barnázok és mire felkeltem így is lett, csak sajnos be is pirosodott:((

Sajnos nem vagyok terhes, de új hónap, új remény!!!

Nem adjuk fel, csak nem kell görcsölni rajta. Jó hogy így nyugtatom magamat ugye?:)

2008. szept. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!