Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vannak az első tunetek?

Mikor vannak az első tunetek?

Figyelt kérdés

6.dpo,de nekem semmi tunetem.Sokat olvasgattam itt es masoknak ilyenkor mar volt..akkor engedjem el?

Elso probalkozos honap :)

Koszonom elore is.



2020. jún. 10. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Majd kb. a 6. hét környékén :)

6. dpon semmilyen tüneted nem lehet, mert még be sem ágyazódott. Legkorábban az elmaradt menstruáció környékén lehet esetleg egy kis szurkálás, szédülés de jellemzően az igazi tünetek (hányás, émelygés, fáradtság) majd később jönnek, úgyhogy semmit ne engedj el.

2020. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Lassan töltöm a 9. hetet, a mell fájdalmon kívül semmi tünetem nincs 😄
2020. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Senkinek nem volt terhességi tünete a haodik dpo-n. A gyakorit engedd el, meg a felesleges agyalást. Első tünet, hogy nem jön meg. Utána majd ha less, akkor a 7. héttől.
2020. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ;) !
2020. jún. 10. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
4 gyerekem van, de terhességi tünetem még egyetlen egy sem volt. 😄
2020. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
6.dpo?? Mit akarsz te ezen elengedni szerencsétlen zigóta még be se ágyazódik ennyi idő alatt :D
2020. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 10-11 dpo-n kezdődött az émelygés, meg szúrkált, fájdogált a hasam. 6dpo-n még szerintem is korai, most kezd majd beágyazódni, de azzal sem értek egyet hogy csak a 6-7. héttől lehetnek tünetek. Nekem mindkét terhességemnél az elmaradt menstruáció előtt már voltak tünetek.
2020. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.héten vagyok, most kezdődik, és egyenlőre csak étvágy. Sem rosszullét, sem kívánósság. Csak étvágy. Viszont még mindig azt érzem, mintha meg akarna jönni, ez kicsit még is szokott ijeszteni.

Igazából volt egy tünetem, ami miatt végülis teszteltem 2 nap késés után, a megszokott pattim, ami menzesz előtt 1-2 nappal megjelenik, sehol nem volt. Ennek ellenére teljesen lefagytam, mikor megláttam halványan a második csíkot

2020. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok🤗🤗
2020. jún. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!