Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez trifázisos...

Szerintetek ez trifázisos görbe? Ez az első vezetett hőgörbém. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 16:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2020. jún. 1. 16:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz benne 1 egesz ciklus adata, akkor tedd ki
2020. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A másodikat kell nézni.

[link]

2020. jún. 1. 16:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsi azt nem figyeltem :) szerintem ez nem igazi trifázisos görbe! Az ösztrogén löket miatt sokkal jobban le kellett volna essen a hő, majd vissza
2020. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem trifázisos, a trifázisos görbe 3 jól elkülöníthető szintből áll... ciklus eleji alacsonyabb hő, majd ovu után pár napig magasabb hp, majd ismét emelkedik jóval magasabbra és marad. Azonban trifázisos görbe esetén sem biztos a terhesség. Nálad egyértelműen nincs terhesség, hiszen leesett a hőd . Ma holnap meg is jön. Minden esetre szépen van ovud és progi hiány sem feltételezhető :)
2020. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, most jobban megnéztem, mert bazi hosszú a luteálisod. Ovu tesztet nem használsz véletlen? Mert vagy terhes vagy (de akkor miért esett le a hőd? ) vagy 22-23 ciklusnap körül lett végül ovud. Vagy kémiai terhesség :(
2020. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az volt az első hónap, hogy mértem a hőm. Általában 27 napos a ciklusom, de abban a hónapban kezdtem el folsavat szedni, pé előtt mâlnalevél teát inni, pé után palástfüvet. Olvastam már, hogy a palástfű bekavarhat a hosszába. Kémiai terhesség szerintem nem volt, mert negatív lett a tesztem és nem volt a ciklus alatt semmilyen vérzés vagy barnázás. És normális mennyiségben jött meg. Ovu tesztet ebben a ciklusban kezdek majd el használni.
2020. jún. 1. 17:21
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy nagyon nagyon jó tanács!!! Ha nincs bizonyítottan progeszteronhiányod, és rendben vannak a ciklusaid is, ne igyál teákat, mert fel fogja borítani!
2020. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, nekem is eszembe jutott már. Csak akkor azt nem értem, hogy miért javasolják az endokrinológusok, egyes nőgyógyászok ezeket a teákat nyugodt szívvel BÁRKINEK?
2020. jún. 1. 17:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ott ülsz az endokrinologusnal, a már elkeszult hormonpanellel a kezedben, akkor ajanljak, ha szukseget latjak! Hidd el, ezzel tobbet artasz mint hasznalsz!
2020. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!