Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor earlyn mindig...

Predictor earlyn mindig látszik egy halvány csík? Aki sokat használt már ilyet, írjon!

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg... Sajnos volt egy balesetünk, kiszakadt a gumi, későn vettük észre.. Nagyon fiatalok vagyunk nem szeretnénk még babát...

Nagyon halványan volt egy csík a teszten ezért szétszedtem. Képen nem nagyon látszik. De ugye mindig van rajta csík?

[link]



2020. jún. 12. 09:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mikor volt a baleset?
2020. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem is ilyen halvány csíkom volt. Most 5 hetes terhes vagyok. Ha 9-10 napja volt a baleset, akkor ez lehet még pozi.
2020. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Hány hete kezdődött az utolsó mensid, mikor kellene a következőnek lennie és mikor volt a baleset?
2020. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt mensi napján, kémiai volt.


Tényleg kérdés, hol tartasz a ciklusban és mikor volt a baleset. Ez a teszt baromi hamar mutatja 2 nappal mensi előtt már tök egyértelmű erős pozitív. Szóval, ha 1-2 napon belül jönne a mensid és mondjuk 12-14 napja volt a baleset, akkor nagy eséllyel nem vagy terhes.

2020. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt rajta csík, mikor kémiai-m volt és amikor terhes lettem :) hányadik ciklusnapon vagy és milyen hosszúak a ciklusaid?
2020. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

8 napja volt a baleset, 4-5-6 nap múlva várom. Van amikor 29, napra jön meg van amikor 33-34... Olyan gyomor idegem van, mindjárt hányok..

Most hogy kezd száradni, még jobban látom😭😭 [link]

De itt annyi kérdés van, ahol nem is volt terhes valaki és mégis halvány pozitívat mutatott. Jajj... :(

2020. jún. 12. 09:52
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom. Ez pozitív :(
2020. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

Háát nem akarlak elkeseríteni, de ez 8 nappal aktus után pont így kell kinézzen, ha becsúszott a baba!

5-os voltam

2020. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

8 nappal együttlét után ez teljesen jó csík. Ha ma lenne a mensi napja, azt mondanám ebből nem lesz semmi, de most pont ennyire halványnak kell lennie. Reménykedhetsz még abban hogy kémiai lesz, de ha 2 nap múlva tesztelsz és erősik, akkor sajnos babát vársz. :(

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2020. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 babyboom567 ***** válasza:
46%
ez pozitív lesz szerintem
2020. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!