Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor ferlity ovulacios...

Predictor ferlity ovulacios tesztet használt valaki? Mennyire megbízható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem még nem vetted meg! Iszonyatosan rossz, és nem csak saját véleményem, hanem aki eddig ezt használta az ismerőseim közül mind ezt mondták! Én igyekszem mindenkit lebeszélni róla!

Itt olcsón jót tudsz venni: fastest.hu fertinet.hu és van a vaterán is.

2013. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már megvettem!Ma csináltam meg az elsőt,de alig akart kijönni a T vonal!Ma vagyok a ciklus 17. napján!Akkor ne is higgyek a tesznek?
2013. máj. 24. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már megvetted használd el, de nekem 3-on semmi nem jött ki még a kontrol vonal se, és azóta a neteseket használom. Azok mindig jók, járok uh-ra is és mindig összhangban van a kettő. Ja és az sem mellékes 25 db-t kapok 1 doboz prediktor áráért.
2013. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A predictorból semmit ne vegyél többet,terhességi tesztet sem...
2013. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!