Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új predictor earlyt használtam...

Új predictor earlyt használtam ma reggel 3 nappal menszesz előtt és erős pozitív lett. Sok rosszat hallottam a tesztről. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Viszont egy héttel ezelött majd megőrültem úgy fának a mellbimbóim meg érzékenyek voltak. Ez elmúlt sál mellfeszülés maradt.Szerintetek lehetek terhes.

2018. jún. 27. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erős pozitív. Mi a kérdés?
2018. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mindig a sírás kerülget az ilyen kérdéseket olvasva. Te tényleg felelőssé akarod tenni magad egy gyerekért minimum 18 évre, de közben nehezedre esik egy terhességi tesztet értelmezni?
2018. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még véletlenül se vegyél másik tesztet. És nődokihoz se menj el. Elég ha ideírsz egy kérdést, valami idegen ideír neked valamit és te elégedetten hátradőlhetsz.
2018. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintünk? Honnan tudnánk? Erős pozitív lett, tehát elvileg terhes vagy. Bár lehetett hallani olyat, hogy ez a teszt sokszor mutat fals pozitívat.

Szerintem várd meg a nemvárt napját és akkor csinálj egy másfajta tesztet is. Pont ezért nincs értelme napokkal előre tesztelgetni és kidobni több ezer forintot egy ilyen tesztre, aztán meg kérdéseket írogatni. Sajnos senki nem lát beléd, csak az orvos.

A tünetek miatt pedig ne aggódj, nekem egy darab tünetem nem volt a nem várt menstruációt követő kb. egy hétig, és amúgy is a tünetek egész terhesség alatt jönnek-mennek. Ez nem mérvadó abban, hogy terhes vagy-e vagy sem, van akinek ebszolút nincs tünete azon kívül, hogy nem jön meg neki.

2018. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vettem pár tesztet meg tesztelték majd. :)
2018. jún. 27. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a predictor sose volt fals.

Meg ha fals azz halvany szokott lenni nem eros

2018. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb teszt!;)
2018. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A teszt működött. :)
2018. júl. 24. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula🙂
2018. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!