Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megrepedhetett a tüsző, ha...

Megrepedhetett a tüsző, ha ovuláció előtt vettem be a progeszteron tablettát?

Figyelt kérdés
Késik a menzeszem 2 napja, semmi szokásos tünetet nem érzek. Menzeszem nagyon pontos, 28 napos. A teszt negatív. Persze lehet, hogy napokon belül megjön, vagy kimarad. Az jutott esetleg eszembe, hogy most kezdtem el szedni a pajzsmirigy gyógyszert és inni az Inofolicot, hogy talán később lehetett tüszőrepedésem? A progeszteront viszont a ciklus 16. napjától szedem doki javaslatára. Lehet esély, hogy késői ovuláció lehetett, vagy a progeszteron miatt ne is gondolkozzak benne? Köszönöm.
2020. jún. 12. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn úgy tudom, hogy a progeszteron mellett nincs ovuláció, mert olyan jelet küld a szervezetnek, hogy màr megtörtént az ovuláció.
2020. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Hasonló cipőben járok én is.

Nekem a 14.naptól kellett elkezdenem a profit (duphaston) és én is ugyanezt a kérdést tettem fel "magamnak", hogy vajon befolyásolja - e.

Tegnap kikértem egy másik orvos véleményét és azt mondta nem baj, hogy hamarabb kezdtem el szedni ;kémiai összetétele ugyan azonos a szervezet által termelttel, de mégsem ugyanolyan, szóval még jó is, hogy elkezdtem.

Bízom benne. Elég idős, Jó! és tapasztalt doki. 😊

2020. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Progi
2020. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, mint amit az első mondott. Pár nap múlva meglátjuk.
2020. jún. 12. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Addig nyilván nem jön meg, míg szeded a progeszteront.

Hiszen pont a progeszteron szint leesese okozza a menzeszt... Csinálj egy tesztet és ha negatív, akkor hagyd abba a gyógyszert.

2020. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.napon enyhébb tünetekkel megjött.
2020. jún. 15. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!