Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell helyesen szedni a...

Hogyan kell helyesen szedni a Gravida Optimát?

Figyelt kérdés
Azt írja a tájékoztató, hogy naponta 1 db filmtablettát és 1 db lágyzselatin kapszulát kell bevenni. Na de most egyszerre vegyem be a kettőt, vagy napközben külön-külön? És egyáltalán melyik napszakban?

2020. jún. 13. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Egyszerre vedd be
Külön-külön vedd be
9 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavazóknak! Esetleg valaki azt is tudja, hogy mikor kell bevenni? Csak annyit írnak, hogy étkezés közben. De szerintem nem mindegy, hogy ez reggeli, ebéd vagy vacsora. Olvastam, hogy sokan rosszul lesznek tőle...
2020. jún. 13. 19:33
 2/2 anonim ***** válasza:
A sima Gravidáról tudok csak nyilatkozni. Pár hét eltelt, mire rájöttem, hogy a reggeli rosszullét ettől van, majd áttértem az ebéd melletti bevételre és el is múlt. :)
2020. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!