Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 2 héttel nektek...

Aktus után 2 héttel nektek milyen tünetek jelentkeztek? Ezek lehetnek a terhesség korai jelei? Olyan írjon, aki tapasztalt korai tüneteket.

Figyelt kérdés

Tesztelni még korai lenne, nem is feltétlenül tervezünk babát, de most elbizonytalanodtam. Nőtt a mellem és feszül, egyik este nem hagyott aludni sem a mellbimbófájdalom. A derekam leszakad, hajolni is nehéz. Enni nem kívánok, mert émelygek, de nem csak reggelente, hányás nincs. Az emésztésem hol lelassul, hol hasmenésem van.. 37 fok alá nem ment a testhőm. És folyamatosan álmos vagyok, rengeteget alszom, napi 14-16 óra is volt.

Január 11-én voltunk együtt, előtte 1 héttel múlt el a mensi.

Szerintetek benyaltam valamit, vagy esélyes a terhesség?


2020. jan. 25. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes attól, de ezeket a tüneteket nem lehet érezni még aktus után 2 héttel.
2020. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát a tünetek alapján akár baba is lehetne... de még korai. Inkább betegség
2020. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet tudni még ilyen korán. Van, aki érez már dolgokat az elmaradó menstruáció környékén, és van, aki meg semmit... És olyan jók vagyunk belemagyarázásban. Ha nem jön meg, tesztelj.
2020. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehetnek tüneteid, ha már a teszt is mutatná, mert a hcg okozza a terhes tüneteket. Bár ilyen intenzív tünetek nem valószínűek, vagy csak nagyon figyeled magad vagy valami más okozza.
2020. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanaz a hormon okozza a tüneteket, mint ami a teszten meglátszik a T csík formájában, lehetetlen, hogy negatív teszttel bármi bajod legyen.
2020. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Reni 28 ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak, de csak a menstruációt jelezték sajnos
2020. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második babát várom nekem mind a kettőnél volt koraterhes tünet, de csak most tudatosult bennem mikor másodjára is ugyan akkor, ugyanazokat érzem hogy ez az.


Ezek voltak az 4.- 5. hétben az előtt nem sokkal hogy még kellett volna jönnie:


Hasmenés

Émelygés

Fejfájás

Szédülés


Utána hetekig semmi, majd a 8.het után vissza jöttek a tünetek és be is durvultak, napi szint8művé.

2020. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nálam rögeszmésebben senki nem sasolta a tüneteket, úgyhogy hidd el, én tényleg az égvilágon semmit nem éreztem. 13. dpo hajnalban hasfeszülés és egy csepp vizes barna folyás volt, na, mondom, akkor megjön. De valahogy más volt, mint a menstruációs görcs, az egész alhas feszült, húzódott, és egyre jobban. Így délutáni vizeletből csináltam egy tesztet, ami pozitív lett.
2020. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!