Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az, hogy ha valaki...

Miert van az, hogy ha valaki nagyon akar babat nem sikerul neki? Nagyon el vagyok keseredve mert nem jon ossze nalunk

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nagyon akaras is blokkolhat. Nem szabad gorcsosen akarni a babat, mert az kihatassal lehet a fogamzasra. Erre csak a sajat tortenetemet tudom peldanak felhozni. Mar en is gorcsosen akartam a babat, es csak nem sikerult. Aztan ugy alakult (munka, koltozes, lakasfelujitas..), hogy valahogy nem is gondoltam ra. Na ebben a honapban estem teherbe. Homeopatias dolgokat kiprobaltal mar? En ittam baratcserje-es palastfu cseppeket. Szerintem azok is sokat segitettek.
2008. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előttem szólónak igaza van!

Bár nekünk azonnal összejött a Pici,de ha nem,akkor így tettem volna,ahogy ő írta.

Olvastam már nagyon sok helyen,hogy sokszor pont azért nem jön össze olyan gyorsan,mert annyira akarja az illető a babát.Sőt.Olyat is hallottam már,hogy egy pár már örökbefogadott egy babát,megvolt a boldogságuk és akkor-mivel már ők sem stresszeltek,összejött a saját baba is.

Tehát csak ne add fel!!

De tényleg próbáld meg könnyedén felfogni nem mindig azon lenni,sikerült-e most..Ő pedig jönni fog,mikor neki a legjobb-hidd el!!

ja és még valami:a folsav is hatásos állítólag.

Nagyon drukkolok Nektek!! :)

2008. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:) mar van egy 18 honapos kislanyunk o azzonal oszejott:) de szeretnenk , meg egy babat es honapok ota nemn vedekezunk es semmi, ma csinaltam tesztet mivel nem jott meg,kesik es negativ a tesztem menszesz meg sehol
2008. nov. 24. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Két barátnőm van akik nagyon akarták.Szinte már megszállottak voltak.Az egyiknek volt 3 sikertelen beültetése.Majd megunták,feladták.Ugy volta vele,majd jön ha akar.És jött.Most mind a kettö terhes.Mind kettönek ajánlottam a www.kismama.hu oldalon a termékenység kalkulátort.Mi eszerint probálkoztunk és a kolléganőm is,elsőre sikerült mindkettőnknek.Ha nincs szervi probléma összekell,hogy jöjjön.Én nagyon szoritok.Sok sikert.
2008. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!