Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Dokik...

El vagyok keseredve! Dokik miért nem segítenek gyógyszerrel, tüszőrepesztővel ha valami gond van?

Figyelt kérdés

2 különböző dokinál voltam. Most utólag problémám van: sajnos egy tüszőm nem bír megrepedni: 35 mm-es. Nem adott tüszőrepesztő szurit, mert nem akar beleavatkozni a "természetbe". Kértem hormonvizsgálatot: ha meg is néznek, mondta: hiábavaló, ha valami nem lesz rendben, akkor sem adnak rá SEMMIT! Mert a természetbe nem szabad beleavatkozni, mert beteg gyerekem fog születni...

MIÉRT?

Most akkor csak a VÉLETLENBEN meg a TERMÉSZETBEN bízhatok, hogy sikerül-e teherbeesnem valaha hormonális problémákkal! :(((


2011. máj. 29. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost!
2011. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mindegyik így gondolkozik itt! Ez már a 2. orvos volt, akinél voltam! Most direkt nem ahhoz mentem akinél voltam eredetileg! És ez is ugyanúgy gondolkozik!! :((
2011. máj. 29. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress másik orvost, mert ez nem igaz, amit mond. Ha valakinek hormonproblémája van, azt igenis kezelni kell!!! Főleg, ha babát szeretne. Ha rendbe teszik a hormonjaidat, attól nemhogy beteg babád születik, hanem épp ellenkezőleg!
2011. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy Jászberényben van-e ilyen orvos egyáltalán, nem tudom, hol keressem! :(
2011. máj. 29. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben én nem tudok segíteni, de ha kiírod kérdésbe, hogy valaki tud-e ott a környéken megbízható nőgyógyászt, akkor lehet tud valaki tippet adni.
2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj át ha kell, másik városba!

De ne hagyd, hogy hülyének nézzenek.

2011. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OK. Ez lesz majd a következő kérdésem. Hátha valaki tud segíteni.
2011. máj. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!