Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mára nem várta (08.28....

Van aki mára nem várta (08.28. ), és sajnos megjött? Mit éreztek most? Én nagyon el vagyok keseredve! Vígasztaljuk egymást.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
mi jött meg ?
2011. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szerinted? A sógorom.

Aki általában nem várja ezen az oldalon, az babát szeretne, és nem várja a menstruációt.

2011. aug. 28. 13:15
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én három nap múlva nem várom, viszont ma lett egy negatív tesztem :( tuti nincs baba, érzem!

Nálad mi a helyzet?

2011. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szia, nekem sajnos pozi tesztek után jött meg. Nagyon el vagyok keseredve. Még az orvos is csinált szerdán, Ő is megerősítette, ma mégis megjött. Szept 2-án mentem volna uh-ra. Szerintem te túl korán csináltad meg. Neked még lehet pozi. Vannak tüneteid?
2011. aug. 28. 14:37
 5/26 anonim válasza:

Nekem is ma kellett volna megjönnie,és meg is jött:(

Azt éreztem,hogy most terhes vagyok.Én is elvagyok keseredve.

Neked Én azt ajánlanám,hogy azonnal hivd fel az orvosod,lehet még meg lehet menteni a magzatot. írd majd meg,mi lett veled.

2011. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos azért nem foglalkoznak velem, mert az uh-n még nem látszott semmi szerdán,csak a megvastagodott nyálkahártya, ezért kellett volna jövő pénteken visszamennem. De a labor is pozitív lett az orvos szerint, ezért rossz most nagyon. Bár reggel megjött, de most meg alig van valami. Olyan bunkók itt az orvosok, és még nem fogadtam orvost mert még nagyon az elején voltam. :(
2011. aug. 28. 17:34
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ha volt pozitív teszted lehet elvetéltél... :( főleg ha még orvos is ezt mondta....vagy még terhes vagy csak bevéreztél. Voltál már azóta orvosnál?
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Most olvasom szerintem mindenképp menj orvoshoz minél hamarabb mert még lehet megvan a baba csak bevéreztél... sőt én inkább ügyeletre mennék azonnal.
2011. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szia, most várom a férjem, és talán bemegyünk. Csak azt nem tudom ha vérzek, hogyan vizsgáé meg.
2011. aug. 28. 18:27
 10/26 anonim ***** válasza:
28-ra nem vártam de 27.-én megjött.. :( :(
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!