Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi ultrahangon látható...

A hüvelyi ultrahangon látható a terhesség?

Figyelt kérdés

Kihagytam egy szem tablettát (raadasul a legelső szemet)), de a barátommal együtt voltunk 4-5 nappal előtte. Ez kb. 2 hónapja történt, és hiába jött meg azóta mindig időben, egyszerűen nem bírok megnyugodni (tudom, hogy van akinek terhesen is megjön) Voltam nőgyógyásznál, de csak ellenőrző vizsgálaton(rákszűrés). Csinált hüvelyi ultrahangot, itt mutatta volna, ha terhes vagyok, ugye?

(Teszteket is csináltam, de mind negatív)



2020. jún. 16. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Igen, 2 hónap után biztos látta volna az orvos.

Nekem elég sokáig (kb a 4. hónapig) csak hüvelyi uh-on látszott a magzat.

2020. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, látszott volna. Nem vagy terhes.(Legalábbis a 2 hónappal ezelőtti aktusból biztos nem.)
2020. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul nemcsak uh-on látszott volna hanem már a manuális vizsgálatnál is megállapítható. Én mikor az első vizsgálatra mentem terhesen, uh előtt még megvizsgált,és már akkor mondta,hogy valóban babát várok.(8hetes voltam akkor).
2020. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

4-5 nappal előtte voltatok együtt úgyhogy addig életben sem marad a spermium. A gyógyszert meg ne úgy képzeld el hogy kihagysz egy szemet és egyből terhes leszel, az attól még a szervezetedben van, max kicsit nagyobb esély van teherbe esésre. De ahhoz nagyon termékenynek kell lenni.

A gyógyszernek kell legalább 3 hónap mire rendesen kiürül a szervezetből, tehát ha kihagytál egyet az szinte semmit sem jelent.

2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Fordult már elő, hogy kihagytam egy szemet, de ott az első alkalommal, mikor megjött, meg is nyugodtam, még tesztet sem csináltam. Most hiába csináltam 4 tesztet, megjött 2x, meg orvosnál is voltam, egyszerűen nem bírok megnyugodni.

2020. jún. 17. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva de oké.
2020. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!