Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Tegnap...

6 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam hüvelyi ultrahangon. Utana egyből rozsaszines folyásom lett, egyből szóltam azt mondta normális. Azota hol van barna folyásom hol nincs. Volt már Valaki így?

Figyelt kérdés
Én Úgy vettem eszre hogy hüvelyi uh utan mindig van valami folyásom,esetleg tudok tenni ellene valamit?

2018. dec. 6. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy jól megpiszkáltak... nekem 5 hetesen rákszűrést csinált a doki, ömlött belőlem a vér még másnap is. Az ügyeleten kötöttem ki. Szerencsére a babának nem lett baja.
2018. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ruttascorbint vegyél be. Nekem is kellett mert nálam 8 hetesen vették le a kenetet ügyeleten mondták hogy 3x2 szedjek mert érfal erősítő és megszűnik a vérzés. Rá 2 napra már semmi nem volt. De szerintem menj be az ügyeletre és kérdez rá. Biztos ami biztos alapon:)
2018. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jezusom.Gondolom nagyon megijedtél.Kaptar rá gyógyszert?Vagy valamit tanácsolt az orvos?
2018. dec. 6. 11:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldön vagyok,itt nem foglalkoznak ezzel.
2018. dec. 6. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Akkor pihenj le amennyit csak lehet. Sajnalom, hogy ott nem foglalkoznak ezzel :(
2018. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: pihennem, feküdnöm kellett, nem dolgozhattam, 2 hét táppénz. Mondanom sem kell, utána a szülésig a frász kerülgetett minden apróságért...
2018. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Pihenek amennyit csak tudok.En sem dolgozok,szerdán kell vissza mennem a dokihoz
2018. dec. 6. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem uh volt, hanem sima terhességmegállapítás sztk-ban 5 hetesen (előtte már voltam magánban másnál, csak ő nem az addigi dokim volt) és a kacsával úgy megvizsgáltak, hogy bevéreztem. Másnap rohantam ahhoz a dokihoz, aki először nézte a babát, kiderült, hogy lett egy vérömleny a petezsák mellett. Feküdni kellett vele sokat, végül magától felszívódott a 10. hét körül.
2018. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oh hat nagyon sajnálom.Utana már nem volt semmi gond?
2018. dec. 6. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:
A második és harmadik terhességemnél végig pecsételtem (barna, róxsaszín) az elsö trimesztert. Nem volt semmi oka, semmi baj. Az ultrahang nem okoz gondot! Mi van ha szexelsz? Minek mész amùgy hüvelyi ultrahangra? Várjál vele és menj normálisra.
2018. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!