Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni hogy...

Szeretnék érdeklődni hogy valakinek segített-e Premens tabletta a baba fogantatásába?! :)

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
A Premens tabletta premestruációs tünetek enyhítésére jó. Az, hogy van benne barátcserje kivonat, még önmagában nem megoldás. Elsősorban orvos kellene, ha nem tudsz teherbe esni.
2020. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

fogantatásbaN


És egy mondat végi írásjel elég.

2020. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak tünetek enyhítésére jó! Azt nem tudom minek írsz ide, ha nem is tudsz róla eleget?!

Nekem a doki ajánlotta, hogy rendezze kicsit a ciklust. Rendezte is, baba még nincs.

2020. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el szedni.Kíváncsi leszek segít- e a mensi előtti pecsételést megszüntetni.
2021. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tulpe válasza:

Kedves Kérdező!


Mik a fejlemények azóta?

Sajnos a fogamzásgátló abbahagyása óta nekem is rendszertelen lett a mezeszem (a szedés előtt tökéletes volt ). 25-27 napos, és a menzesz előtt pecsételő vérzésem is van. A nőgyógyászom nekem is a Premens-t ajánlotta, viszont ebben a ciklusban ovu teszteltem, és egyszer sem lett pozitív. Nagyon kétségbe estem, elmentem egy ciklus 21. napi hormon vizsgálatra, ahol viszont látszólag minden rendben. Viszont a nőgyógyászhoz csak 2 hét múlva kaptam időpontot, hogy megnézze.

Neked elegendő volt a Premens? Mik a tapasztalataid?

2021. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!