Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismer-e valaki olyan esetet,...

Ismer-e valaki olyan esetet, hogy a fogantatás fogamzásgátló tabletta szedése mellett történt és ha igen egészséges lett-e a baba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sokat, nyugi, ha megmarad nem lesz baja, egy kicsit a vetélésnek nagyobb az esélye, de ne aggódj, nem lesz gond!
2009. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a baba megfogant a fogamzásgátló ellenére akkor nem hat rá semmiféle hormon hiszen a fogantatást is túlélte! :)

EZt nőgyógyász mondta nekem.

2009. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Nagyon aranyosak és drágák vagytok!!!!
2009. febr. 22. 00:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2005.dec 20-án igy adtam életet most 3 éves fiamnak és szerencsére makk egészséges ,és vidám kis rosszcsont.

Szerintem nyugi mert nem lesz baj. :-D

2009. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm 5 hónaposan tudta meg, hogy terhes...hihetetlen, de azért ment dokihoz, mert fájt a hasa, pár napra rá már megmozdult a baba. Fogamzásgátló mellett, cigizett, és amíg nem tudta, történt 1-2 görbe este is, pl. szilveszter...Szívás, de a vizsgálatok szerint nincs baj. Persze baja később is lehet, akár iskoláskorban, vagy hiperaktivitás, szóval bárhol lehet probléma, ilyenkor még terhesen, csak azt tudják megállapítani, hogy testileg oké, megvan mindene.
2009. febr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Itt vagyok pl. én.Majdnem minden évben 1-szer teherbe estem,gyógyszer mellett!!!Mind a 2 gyermekem amellett foggant.Egészségesek!
2009. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aki hasonló helyzetben volt azt veszélyeztetett terhesnek nyilvánították?
2009. febr. 22. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 13-éves lányom is gyógyszer mellett fogant semmi baj nem volt vele és nem nyilánítanak veszélyeztetett terhesnek emiatt!

29-hetes kismama

2009. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!