Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló tabletta, vagy...

Fogamzásgátló tabletta, vagy terhesség okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek lehetséges-e, hogy terhes lettem. Fogamzásgátlót szedtem, viszont váltottam egy másikra. A mensi utolsó napján pedig együtt voltunk a barátommal. Ennek már majdnem három hete. Az utóbbi két hétben pedig teljesen máshogy érzem magam. Állandóan éhes vagyok, puffadok, hányingerem van, sokszor annyira fáradt vagyok hogy fizikailag képtelen vagyok alapvető dolgokat elintézni. Eközben szét durranak a melleim. Az lenne a kérdésem tehát hogy elképzelhető-e hogy teherbe estem, vagy csak a fogamzasgatlónak a kezdeti tüneteiről van szó. Mivel most kezdődik a gyógyszer szünet így elvileg meg kéne jönnie ha nem vagyok terhes. Lehetséges egyébként hogy ha terhes vagyok akkor is lesz egy kis vérzés a gyógyszer miatt? Előre köszönöm a normális válaszokat. 20/L

2018. ápr. 13. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha úgy váltottál gyógyszert, ahogy a tájékoztató leírja, akkor a terhességre nagyon pici az esély, de lehetséges. +nem tudom, hogy a tablettákat időben bevetted e, nem volt e hányás, hasmenés, antibiotikumot nem e szedtél. Ha ezek kizárhatóak, akkor főleg nem hinném, hogy terhes vagy. De esély mindig van rá. Egyébként mikor felteszi magának az ember a kérdést, hogy terhes lehet e, tudat alatt már bebeszéljük magunknak és mindent arra fogunk. Tapasztalat ☺ én is voltak ilyen helyzetben, kétségbe estem, hogy gyógyszer mellett teherbe estem, aztán már mindent arra fogtam. De szerintem önmagában ezeket a tüneteket okozhatja más is. Egyébként elvileg lehetséges, hogy ha teherbe esik az ember, van vérzés, de inkább az jellemző, hogy nincs vérzés. Hallottam már olyanról, hogy volt vérzés, mégis volt baba is. Legjobb amit tehetsz, hogy türelemmel vársz és ha nem jön még, tesztelsz. (Kb aktus után két héttel érdemes) Remélem számodra megfelelő eredmény lesz! Minden jót! ☺☺☺
2018. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy terhesség lenne,de ha 3 hete volt az aktus,akkor a teszt már kimutatja.Lehet csak az új gyógyszer kavar be.
2018. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!