Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt pozitiv ovu tesztem,tojás...

Volt pozitiv ovu tesztem,tojásfehérjés nyákom,fájdalmam is pozi napon,höm le is esett 36,2re,másnap felment36,4re azota ott stagnál, nem sikerült megrepednie?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A hőmérséklet nem biztosíték semmire. Nekem ugyanolyan alacsony volt a hőm amikor terhes voltam mint amikor nem. Hülyeség az egész. A terhességi teszt eredményének kell hinni.
2020. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig felment 36,9-37,2re ovu utáni napokban folyamatosan menzeszig, ezért gondolom azt hogy ebben a ciklusban valami nem stimmel
2020. jún. 17. 10:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál nem látott sárgatestet, de még érett tüszöt se csak apro follikulusokat. Ezt teljesen nem értem mostmár
2020. jún. 18. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott rá?
2020. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmit. Jövö ciklusban follikulometriára vár.
2020. jún. 20. 08:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Doki utáni másnap reggel felment a höm 37.re

Ez most mi?

Nem mondta, hogy látott volna bármi repedés elötti tüszöt csak aprókat.

Most akkor miért van fent azóta is?teljesen nem értem már a testem. Eddig mindig tökéletesen felment pozi ovuteszt után egyböl.

2020. jún. 21. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem sértésből, de ez nem túlzás már egy kicsit? Én már megőrültem volna... Szerintem nem kell ennyire belebonyolódni mindenbe...

(Nyilván hogyha valami probléma van, akkor figyelgetni kell.)

2020. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!