Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam uh-àn!a doki egy 52...

Ma voltam uh-àn!a doki egy 52 mm is cisztàt làtott,egy hèt van meg a nemvartig,igy màr esely sincs a babàra ugye? Mèg soha nem volt cisztàm,nem is tudom mivel jar.nőgyogyaszomhoz a menstruaciom utan kell menni hormon vèr vètelre.

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem repedt meg előző ciklusban a tüsző. Egy hét van a nemvártig, kérdés volt e tüsződ ami repedt félidőben, bár azt is látta volna és mondta volna. A ciszta nem feltétlen okoz sikertelenséget. Jó esetben a mostani mensivel távozik. Minden jót kívánok, bár mindemellett ezt a hónapot elengedném. A hormonsor nézése nagyon jó dolog, jó doki kezében vagy, kevesen szoktak ebbe az irányba indulni... pedig ez kell ahhoz, hogy a legtöbb probléma kiderüljön.
2020. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 nappal ezelőtti uh volt egy dominas 23 mm tuszo es meg rajta kivul 2-3. 7-9 mm-es.ha ezek esetleg mostanàig megnott es megrepedtek abbol meg lehetsèges?
2020. jún. 12. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A 23 mm-es az aznap vagy másnap megrepedt, vagy az nőtt ekkorára amit rá 10 napra látott a doki. 1-2 mm-t is nőhetnek naponta. A többi meg nagyon kicsi volt. 20-25mm között repednek.


Én nem reménykednék a helyedben, sajnálom, a doki biztos mondta volna, ha látott volna most utaló jelet arra, hogy volt tüszőrepedés. Azt mindig lehet uh-n látni.

2020. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!