Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom hogy hőgörbe...

Jól gondolom hogy hőgörbe alapján nem volt ovulációm?

Figyelt kérdés
[link] Pedig lh teszteltem is mellette és az alapján pedig volt. 18. napon volt pozitív és a 19-20. napon már negatív. Képen alul látszik is
2020. jún. 17. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos jól mérted a hődet? Mindig 5 percig, mozdulatlanul, ugyanabban a testrészben és ugyanabban az órában. Egy felóra eltérés is borzasztóan sokat számit!
2020. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ott ugyan akkor. Maximum annyi a különbség a mérések között h mennyit aludtam előtte és h felebredek e hajnalban. De eddig is így aludtam az előző hónapok mérései alatt és akk is szépen mutatta a hőm is az ovut. Ezért nem értem most miért nem mutatja.
2020. jún. 17. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de lehet.Azok a kiugrások talán azt mutatják, hogy a szervezeted megpróbálta de valamiért nem sikerült.A mai mérésed felfele indult, lehet most leszel túl az ovun, 3-4 napig ha felfele megy és már nem esik vissza akkor csak később volt ovud.
2020. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma van bővebb nyákom is. Ezek szerint most ovulálok? Nyákból kiindulva
2020. jún. 17. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ma, vagy a következő napokban.Nekem is volt ciklus amiben 2* volt pozitív az ovu tesztem,de csak másodikra sikerült hő alapján kiszabadulni a petesejtnek.
2020. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges h nekem is ez lesz de sose volt még ennyire későn az ovum
2020. jún. 17. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, egyszer belefér.Ha esetleg nagyon eltolódna későbbre, akkor érdemes vérvételen hormonokat nézetni.Saját tapasztalatom, hogy akár valami sima fájdalomcsillapító gyógyszer is képes odább tolni, idegesség,stressz szóval egy alkalommal ha ilyen történik az nem jelent semmit.Nem gép a szervezeted se.:)
2020. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!