Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van ciszta es megjön a...

Ha van ciszta es megjön a menstruaciò akkor nagy valòszìnüssèggel eltünik a ciszta? Vagy nem feltetlen durran szèt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo esetben eltunik. Ha sima ciszta. De ha van vele gond,akkor nem valoszinu. Gondolok most endometriozisra, csokicisztara, stb stb. Ezek joindulatuak,ha nem tunik el, rutinmutettel eltavolitjak. De nem rohanokigy elore, menj kontrollra mindenkepp
2020. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.mindenkep megyek!!
2020. jún. 19. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1x a jobb petefészkemben volt egy ciszta. Mondta a doki, hogy miután megjött, menjek vissza kontrollra, mert valószínű távozik a menstruációval. Így is tettem, és tényleg eltünt a jobb oldali ciszta, de lett helyette a bal oldalon. :(
2020. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt cisztam nem jött meg 3 hónapig, miután megjott elmúlt a cisztam is.
2020. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
52 mm-es cisztam volt.de normalissan megjott a menstruaciom.ma volt uham.el is tunt.
2020. jún. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!