Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta kiürülése. Eltünése...

Ciszta kiürülése. Eltünése után mikor lettél terhes?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menzeszem 3hónapot ,norcolutot szedtem majd most 4.hóban megjött ,eltüntek a ciszták. Ugy szeretném ha összejönne hamar a baba. Egy éve próbálkozunk ,volt vetélés is.
2020. máj. 5. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Három hónapig (minimum) nem volt peteérésed, azért nem jött meg. Most csinált a doki egy megvonásos vérzést a Norcoluttal. De mi van az ok kezelésével, ami miatt nincs peteérés?


Vagy hogy "kezel" a doki, Norcoluttal megvonásos, aztán Closty? Az is kétélű fegyver az alapbetegség kezelése nélkül.


Én IR-es, Pco-s vagyok pajzsmirigy alulműködéssel. Volt nekem is pár Norcolutos köröm. Closty sem segített, hiába írta fel a nőgyógyász négyszer. Amíg endokrinológus segítségével nem tettük helyre az alapbetegségeket. (Hármas kezelés+Letrox)

2020. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék én is hotmonvizsgálatot ,csak még sehol nem fogadnak.
2020. máj. 5. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor annyit tudok javasolni, hogy kezdj el ébredési hőgörbét vezetni, ha jól csinálod, az nagyon megbízhatóan mutatja, hogy hogy dolgozik a petefészked. Ha majd eljutsz orvoshoz, neki is nagyon informatív. Nekem bevált, láttam rajta, ha sikerült a tüszőrepedés, azt is, ha nem. Láttam, hogy mikor elég hosszú a luteális szakasz, mikor nem. Látszik, hogy mikor késik, mikor érdemes tesztelni, stb.


#1 voltam

2020. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!