Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen körülmények közt létrejö...

Ilyen körülmények közt létrejöhet a terhesség?

Figyelt kérdés
a közelmúltban 2 óvszerbaleset is történt, egy alkalommal bennem maradt, máskor kiszakadt az aktus végén. ondóval nem érintkeztem, tehát egyik alkalommal sem ment el a párom, mikor a balesetek történtek, és az óvszert azonnal el is távolítottuk mindig. egyszer sem voltam termékeny időszakban, az ovulációm akkorra már rég elmúlt. emellett már az első baleset utáni nap elkezdtek fájni, feszülni a melleim, ami nálam abszolút PMS tünet. a mellfeszülés azóta sem múlt el, és tapasztalom a további pms tüneteket is. 1 nap múlva kellene megjönnie. szerintetek lehetek terhes?
2020. jún. 20. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csoda kene, hogy ebből baba legyen, szerintem.:)
2020. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áh, semmi esélye a babának.
2020. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem leszel terhes. De hogy valaki ennyire analfabéta legyen, az már művészet.


Nem stimmel a méret?

Nem bírja kezelni?


Foglalkozni kell vele, mert ez nem véletlen és maholnap nem lesz szerencsétek!

2020. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ennyitől terhes lennél. Ahoz nagy pech kell
2020. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott!:)
2020. jún. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!