Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ilyen körülmény...

Lehetek terhes ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónappal ezelőtt sajnos volt egy vetélésem, missed ab-el végződött! Azóta gumival védekeztünk a párommal orvosi utasításra, de a napokban elkapott minket a hév és többször egymás után is együtt voltunk védekezés nélkül, megszakítással! és mint most utana számoltam pontosan a 13. Napomon voltam, tehát peteeres aktualis volt! Az lenne a kérdésem, hogy ez igy együttesen, hogy felfrissult mehnyalkahartya+peteeres+többszöri egymas utáni együttlét megszakítással (párom részéről pisilés nélkül), sokkal nagyobb esély a babara mintha nem lenne Ennyi tényező vagy ne is remenykedjek? Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 13. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor remenykednek ha a tobbszori gumi nelkuli aktusbol legalabb egy bement volna.Persze lehet elovaladektol is baba de annak kisebb az eselye szerintem ha a ferfi jol kontrollalta sajat magat :)
2015. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én nem is az elovaladekra gyanakszom elsősorban, mert babatervezes előtt évekig megszakítással"védekeztünk" es nem volt belole baba, de amig nem akartuk hogy Jöjjön eszünkbe sem jutott egymas után tobbszor így szexelni, ezert gondoltuk hogy ha az előzőből visszamaradt valami a hugycsoben, talan egészen véletlenül becsuszhatott :)
2015. nov. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!