Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szeretnénk babát, de nem...

Most szeretnénk babát, de nem túl ideálisak a "teherbeesési körülmények". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem munkájából adódóan csak átlag heti egyszer tudunk úgy együtt lenni. Ráadásul 6 évig szedtem fogamzásgátlót, most hagytam csak abba. Mivel tudnám mégis elősegíteni azt, hogy hamar teherbe essek? (Nem arra gondolok, hogy azonnal, hanem hogy ne teljen fél-1 évbe.)

#fogamzásgátló #teherbeesés #gyermekáldás #ritka együttlét #terhesség serkentés #gyors teherbe esés
2015. dec. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat.. :( pedig a baba a szextol fogan.. de ha szerencsetek lesz,pont akkor lesz peteeresed mikor egyutt vagytok.
2015. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én az elejétől fogva teszteltem, hőmérőztem, hogy tudjam, mikor van peteérésem, így időzítettük az együttléteket. Vitamint szedtem, cickafarkat és palástfüvet ittam, barátcserjét szedtem, mégsem sikerül 7 hónapja.

Fogadd el a tanácsom: szerintem legyetek spontának! Inkább ne akard elősegíteni, ha jönni akar, jön úgy is. Bárcsak én is így kezdtem volna hozzá, nem lennék mostanra idegroncs.

2015. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Méregteleníthetsz így a gyógyszermaradványok is gyorsabban ürülnek ki, kiegyensúlyozott étrend, kerüld a finomított cukrot, lisztet, hőmérőzhetsz, női jóga vagy hasonló, lényeg a nem megerőltető testmozgás és fő a pozitív hozzáállás. ☺Ez nem azt jelenti, hogy nem lehetnek mélypontjaid épp ellenkezőleg. Szembenézel azokkal a gondolatokkal amik talán elkerülik a figyelmed és kellemetlen érzést okozhatnak, de a legjobbat hozod ki belőlük, okulsz. ☺
2015. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 6 év fogamzásgátlónak ehhez semmi köze. Szomszédom pár szemet nem vett be, terhes lett.
2015. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aviva torna, és egészséges életmód (cukor, fehér liszt és krumpli, gyorskajamentes), ezen kívűl nyugodtság, kiegyensúlyozottság (ha kell, relaxációs/légzőgyakorlatok segítségével).
2015. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!