Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet megis baba? 14 napja kesik

Szabina0195 kérdése:

Lehet megis baba? 14 napja kesik

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 napja kesik, csinaltam ket tesztet a 10. nap kornyeken de mindketto negativ lett. Szerintetek lehet megis baba? Kb 1 hete hanyingerem van reggelente es sokszor napkozben is, a melleim fajnak es parom szerint nottek is, sokszor erzek szurkalast az alhasban, illetve egyik nap felfalnek mindent masnap alig kell a kaja. Orvoshoz van idopontom de azert persze izgulok es remenykedem hogy baba. Esetleg erdemes lenne ujra tesztelni? Elore is koszi a segitseget :)


25/L



2020. jún. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Lehet egy érzékenyebb tesztet kellene csinálnod.

Egyébként amikor nekem is hasonló 'tüneteim' voltak, ugyan volt időpontom az orvoshoz, de baromi türelmetlen voltam. Így azzal a címszóval, hogy szúrkál a hasam alja, késik stb Én bementem az ügyeletre ahol rögtön megvizsgáltak és ki is derült, hogy jogos volt a gyanú, mert terhes lettem.:D

2020. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha negatív a teszt ennyi idő után, kizárt a terhesség. Ha meg ezek terhességi tünetek lennének, a teszt is pozitív lenne. Szimplán késik, lehet ovumentes ciklusod volt, de az is lehet, hogy épp kimarad egy ciklus, ami teljesen normális jelenség évente egyszer. Baba nincs, de ha bizonytalan vagy szaladj el egy vérvételre 3000 forint és aznap meg is tudod. Várd a kövi mensit és új ciklusban új esély :)


Kitartás!

2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1.

Azt ki felejtettem, hogy nem tudom merre laksz, mennyire szívlelik ezt nálatok az ügyeleten, nálunk ezzel semmi probléma nem volt, nem esett nehezükre :)

2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen korán még nincsenek tünetek. Egy hete még csak ágyazódott be, ha egyáltalán baba. Annak meg nincsenek tünetei. Lőj el egy tesztet azért még, de ne éld bele magad :/
2020. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14 nap késésnél, 2 negatív teszt esetén nem baba lesz.
2020. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :) tudjatok a remeny hal meg utoljara, orvoshoz mindenkepp megyek igy is ugy is. Aztan ha most nem akkor uj honap uj eselyek :)
2020. jún. 23. 13:31
 7/8 anonim válasza:
Naaaa lesz baba? :D
2020. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, azóta sem jött össze a baba :(
2020. aug. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!