Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek? Középidoben a...

Véleményetek? Középidoben a feltételezett ovuláció előtt 2-3 nappal voltunk együtt. Ma van a 4. napja hogy kesik. Tegnapi reggeli teszt negatív. Volt valakinek így mégis baba?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7. nap is negatív volt...majd a 12. napon lett pozitív a teszt...ennyi késésnél már azt hittem gond van odalent, mert ennyit még soha nem késett...
2018. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ti is középidőben voltatok együtt?
2018. okt. 13. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen akkor, majd ugye később is...az orvos mondta, hogy valószínű későbbiből jött össze mert a mérete még kissebb volt mintha középidőben fogant volna...utoljára augusztus 16.án jött meg azóta nem és szeptember 30.án teszteltem pozit/hozzáteszem költözésben voltunk és elég kevésszer voltunk együtt/... október 4én voltam orvosnál akkor még 'csak' petezsák volt jövőhéten megyek vissza, hogy fejlődik-e tovább...remélem igen, mert nagyon szeretnénk egy kistesót☺
2018. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok és remélem minden rendbe lesz. Mi középidoben voltunk egyutt csak sajnos a sok munka miatt.. Akkor így gondolom nem valószínű. Volt valami tünted a pozitív tesztig? Másnak esetleg középidős baba?
2018. okt. 13. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte semmi, annyira lekötött a gyerek-munka-költözés, hogy nem is figyeltem a testem...mikor megkellett volna jönni 5 percenként mentem wcre, mert azt hittem megjött ugyan úgy görcsöltem...majd mikor 7.nap negatív lett már készültem, hogy na itt aztán minden lehet csak baba nem...nem jártam sokat pisilni és fáradt sem voltam, mint az elsőnél...péntek este nagyon érzékeny lett a bimbóm, de olyan szinten, hogy még a póló is zavart mikor hozzáért, így úgy döntöttem hogy vasárnap csinálok 1 tesztet/szombaton dolgoztam/ az lett a 12. napi pozitív...szorítok, hogy összejöjjön nektek is❤
2018. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem sincs semmi komoly tünet. Néha megjön érzés volt de mára már az sincs. Tesztelni nem akarok még, megint. Meg várom a jovohetet szerintem.
2018. okt. 13. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy álltok csajok? Én teszteltem x epillel a 26.cn negatív lett. 30-33napra szokott megjönni. Nekem ovutól eltelt a 10.nap úgyhogy nemfűzök reményeket.
2018. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjott. De új hónap, új remények!😊
2018. nov. 7. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok, viszont kedden nagyon elkezdtem vérezni...a baba jól van ő fent tapadt meg és a méhszájamnál van egy 26x13mm-es haematoma, holnap megyek kontrol uh-ra, hogy minden rendben van-e...olyan hirtelen kezdődött előjel nélkül nagyon megrémültem...ma már inkább barnázgatok, sokat pihenek mivel nem feküdtem be a kórházba inkább itthon ágy nyugalmazok, mert a progeszteron pótláson és fekvésen kívűl nem sok mindent tehetnek bent sem...nekem már van egy 5 éves lányom, miatta sem feküdtem be csak ha muszáj lett volna...

Szorítok nektek❤

2018. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!